Page 1 of 1
Aréna
Posted: 16:20 12. Aug 2009
by Radim
Nebylo by možné,že by se v aréně spawnovaly bestie,aby bylo možné trénovat i když je tam postava sama?
Samozřejmě bez nároku na xp

Re: Aréna
Posted: 16:27 12. Aug 2009
by ATom
jj dobrý nápad, a ještě si zvolit jake npc jake povolání a jaká obtížnost. To by byla paráda

Re: Aréna
Posted: 16:27 12. Aug 2009
by Daanri
V plane.

Re: Aréna
Posted: 16:29 12. Aug 2009
by Radim
Re: Aréna
Posted: 17:07 12. Aug 2009
by LDamian
Uz se tesim, jak bude reseno dodavani techto bestii arene. Sam se s BUem hlasim mezi lovce pro arenu.

Re: Aréna
Posted: 09:00 13. Aug 2009
by Grunt
Mělo by to stát ale nějaké peníze...
Re: Aréna
Posted: 09:47 13. Aug 2009
by kucik
Zase by to nemělo stát tolik peněz, aby se na tom postava nějak finančně vyčerpala. Na druhou stranu by peníze měly být odpovídající tomu, za kolik by aréna potvory vykupovala.
Re: Aréna
Posted: 15:50 13. Aug 2009
by DenGrasse
no jsou dvě možnosti. buď bude aréna vykupovat chycené tvory (což znamená implementovat systém ochytu a výkupu a klecí kde budou chovaní) a k dipozici budou ti, nebo najme mága, který je bude vyvolávat...
Re: Aréna
Posted: 15:54 13. Aug 2009
by ATom
Nebylo by špatné jak podtemnané zotročují povrchňany tak my by jsme měli v aréně otroky z podtemna kteří by bojovali
