Page 1 of 4
Hospůdka na Vyšehradě
Posted: 12:21 20. Jun 2007
by Zyga
S několika lidma, který můžete potkat i na Thalii se celkem pravidelně v pátek či sobotu scházíme na Vyšehradě v hospodě Na hradbách. Nechcete se někdo stavit? Nabídnouti lze pivko, klobásy, prostě všechno co člověk potřebuje a k tomu posezení venku s nádhernym výhledem.
Re: Hospůdka na Vyšehradě
Posted: 12:22 20. Jun 2007
by Rejty
To je docela z ruky

Posted: 12:24 20. Jun 2007
by Daanri
hh a co mam vraviet ja?

inac bych hned dosel

Posted: 12:33 20. Jun 2007
by Zyga
asi tak daleko jako ode mě do Plzně

co tak koukám, tak ale pár pražskejch je a kdybys měl náhodou cestu kolem tak stačí říct

Posted: 13:22 20. Jun 2007
by Rejty
Mozna nekdy

Posted: 14:44 20. Jun 2007
by Hassan
Hmm mozna se v patek zastavim okouknout to tam....Jeste upresnim

Posted: 15:03 20. Jun 2007
by Morn
Okukovat můžeš doma z okna

Jestli to vše dobře dopadne určitě se tam s Hassanem taky stavím.
Že by konečně i Pražáci se sešly doma

Posted: 15:25 20. Jun 2007
by Michal
Já sem se s tou hospodou zrovna setkal v sobotu když jsem dělal v Kongresovym centru FCE. Docela to tam jde, vypadá to tam, jak kdyby se tam připravoval nějakej fesťák a tý točený kofoly co tam člověk může za pár korun vypít. A pro některé z nás tam jsou i prolejzačky

Posted: 15:32 20. Jun 2007
by Lorelei
No tento patek se tam urcite nedostannu, ale nekdy se muzeme domluvit na jinej den.
Posted: 16:03 20. Jun 2007
by Zyga
Michal wrote:Já sem se s tou hospodou zrovna setkal v sobotu
V sobotu? to sme tam zrovna byli

Posted: 16:26 20. Jun 2007
by 566344
Zyga wrote:Michal wrote:Já sem se s tou hospodou zrovna setkal v sobotu
V sobotu? to sme tam zrovna byli

Beztak byl Michal ten typek, co na vas zbrblal a prskal ze delate s temi krygliky moc velky svincik.

Posted: 19:31 20. Jun 2007
by Michal
Posted: 23:15 20. Jun 2007
by OneIceOne
Postnu sem můj topic z jiného fóra pro úplnost:
Nechcete se někdo připojit a posedět v malebné hospůdce s kamarádem zrzavé barvy či podle chuti, pro neobčanky rozlejvaná kofola a grilovany poutky pro všechny.
Místečko je v Praze na Vyšehradě, sedí se venku.
Doprava jest třebas šalinou 3,7,16 na zastavku Výtoň a pak do kopce, nebo šalinou 7,18,24 (myslim že tak do poloviny Července je úsek Albertov, Ostrčilovo náměstí, Náměstí Bratří synků rozkopaný, jezdí tam nahradní autobusy) na Ostrčilovo náměstí a pak zas do kopce a nebo metrem C na Vyšehrad a pak z kopečka.
Pro lepší navigaci přiložena mapka zlatokopa neznámého, který hledal poklad národa českého...
Jak kontaktovati náš mužeš, kdyby připojit ses chtěl(a)
tak buďto do kouzelné krabičky, která se ICQ menuje nacvakáš kouzelné formule v podobě 332213426 a na druhé straně se projeví osoba moje a nebo na PM se ozveš.
Srázek plánuje se jak bude se nám chtít po ICQ a nebo telefonním spojením v kterém jadro je. Takže žádnej stres, vše se v čas dozvíš.
A co se probírat bude? Všechno co u zlatého moku se stihne, o hraní naší oblíbené hry, o krásách světa, které nám přináší sluníčko a tak dál...tak nač čekat.
Posted: 23:39 20. Jun 2007
by Sylmael
Poznamka pre OneIceOne: Na to tvoje FTP treba nejake heslo ze ano?
Posted: 00:35 21. Jun 2007
by Zyga
Já jenom přihodim že až se budem hledat na místě tak k přesné navigaci bude nejlepší použití telefonu a tak přikládám svý číslo: 721 662 553. Pak se jen stačí ozvat, oznámit polohu a počkat na vyzvednutí (pokud už nikdo nebude schopnej volajícího vyzvednout pokusíme se popsat svojí pozici a vzhled

)