Page 1 of 1

Alchemie - zpracování

Posted: 14:02 16. Aug 2009
by Czech_Luthor
Zdravim,

Problém je v tom, když dá někdo tlouct bylinku, houbu, atd. a potom utíká, proces probíhá, dá mu to exp. ale nesebere ani nedá bylinku...

Tudíž. začínám s

15bylinkama nezpracovanejma

Za jednu zpracovanou dostanu 25exp

Končim s 15bylinkama nezpracovanejma (daj se zpracovat dál) a 375exp.