Alchemie - zpracování
Posted: 14:02 16. Aug 2009
Zdravim,
Problém je v tom, když dá někdo tlouct bylinku, houbu, atd. a potom utíká, proces probíhá, dá mu to exp. ale nesebere ani nedá bylinku...
Tudíž. začínám s
15bylinkama nezpracovanejma
Za jednu zpracovanou dostanu 25exp
Končim s 15bylinkama nezpracovanejma (daj se zpracovat dál) a 375exp.
Problém je v tom, když dá někdo tlouct bylinku, houbu, atd. a potom utíká, proces probíhá, dá mu to exp. ale nesebere ani nedá bylinku...
Tudíž. začínám s
15bylinkama nezpracovanejma
Za jednu zpracovanou dostanu 25exp
Končim s 15bylinkama nezpracovanejma (daj se zpracovat dál) a 375exp.