Page 1 of 3
Alchymie
Posted: 19:19 16. Aug 2009
by LDamian
Postava: Zoe
Účet: Xantipa
Od té doby co se dostala na 5. level v alchymii, dostává za veškeré lektvary pouze 3 expy.
Přičemž lektvary s katalyzátorem 25% má triviální (a dostává pouze 3 expy), když míchá s 30% katalyzátorem, lektvar neumíchá.
Možný problém by mohl být velmi vysoká moudrost u této postavy.
Re: Alchymie
Posted: 20:01 16. Aug 2009
by černý vlk
LDamian wrote:Postava: Zoe
Účet: Xantipa
Od té doby co se dostala na 5. level v alchymii, dostává za veškeré lektvary pouze 3 expy.
Přičemž lektvary s katalyzátorem 25% má triviální (a dostává pouze 3 expy), když míchá s 30% katalyzátorem, lektvar neumíchá.
Možný problém by mohl být vysoká moudrost u této postavy.
já mám za každý lektvar co zvládnu 25 exp..takže tam asi bude nějaká chyba (moudrost 16 základ)
Re: Alchymie
Posted: 22:28 07. Sep 2009
by LDamian
Jen se připomínám, že to zatím není opraveno. Tak nějak jsem se natěšil po zprávě v novinkách, ale stále jen 3 expy.
Re: Alchymie
Posted: 10:07 08. Sep 2009
by kucik
Já jsem našel jednu chybu v přidělování expů podle lektvarů, které jsi mi popsal a ty po opravě fungovaly. Víc informací jsem u sebe neměl.
Re: Alchymie
Posted: 12:09 08. Sep 2009
by LDamian
kucik wrote:Já jsem našel jednu chybu v přidělování expů podle lektvarů, které jsi mi popsal a ty po opravě fungovaly. Víc informací jsem u sebe neměl.
Mno jo. Jenze postava Zoe stale dostava za kazdy umichany lektvar pouze 3 expy. Normalne je to minimalne 25.
Kdyz si vsimnes, je to zmineno uz v tomto prvnim topicu.
Jinak je fakt, ze ty dva lektvary, za ktere nedostavala expy vubec, uz davaji expy "normalne" tedy 3. Takze neco je tam vazne opraveno, to je super.
Na druhou stranu je pravda, ze jsme hned od zacatku zminovali, ze hlavni problem je to, ze jednoduse expy nejsou (respektive jsou pouze 3) v podstate za nic a to, ze za dva lektvary nebyly ani ty 3 expy byl aspon pro nas problem pouze dilci. Opravdu bych te neuhanel kvuli dvoum lektvarum.

Takze jak rikam je fajn, ze se neco opravilo, ale ten problem stale trva.
Mimochodem uz jsem naznacoval, ze by ten problem mohl byt zpusoben tim, ze Zoe ma vysokou moudrost. Neni tam treba nekde problem ve vzorci? Ze by prekrocila urcity limit nebo byl spatne nastaven urcity rozsah? Pokud to neni tim, tak by to mohl byt nejaky bug primo u postavy a mozna by stalo za to zvazit jeji prehazeni.
Dela tu nekdo alchymii se zakladni moudrosti 25 nebo vyssi?
Re: Alchymie
Posted: 12:15 08. Sep 2009
by kucik
OK, ale napiš mi prosim za jakej lektvar, ať se na to můžu podívat znovu.
Při míchání toho, cos mi psal, dostávala expů dost.
Re: Alchymie
Posted: 12:35 08. Sep 2009
by LDamian
lev 25 exp - neni trivialni
sil 3 exp - je trivialni
vdu 3 exp - je trivialni
li 3 exp - je trivialni
Prostě za to co je triviální má 3 expy. Normálně je to přeci 25 za triviální lektvar.
Re: Alchymie
Posted: 14:35 12. Sep 2009
by Radim
Začalo mi to taky nějak blbnout.Vzdycky sem měl i za nepovedenej lektvoš 25xp jako triviální a teď mi to přestává dávat xp.Pokud uvařím už nějaký co umím xp mám ale to je vše.
Re: Alchymie
Posted: 09:33 14. Sep 2009
by kucik
To je správně. Za nepodařenej lektvar to xp dávat nemá.
Re: Alchymie
Posted: 10:58 14. Sep 2009
by LDamian
Chci se zeptat. Pokročil jsi nějak s opravením té chyby, co je u Zoe?
Že za triviální lektvar povedený jsou jen 3 expy a za lektvar, který není triviální a horko těžko se povede je jich 25?
Nebo máš už aspoň představu, co tu chybu způsobuje?
Re: Alchymie
Posted: 12:24 14. Sep 2009
by kucik
Nemám, nebyl jsem o vejkendu doma. Za lektvary, které jsem s předtím její postavou zkoušel dostávala vždycky dost xp. Zkusim se teda zaměřit na ty, cos popisoval.
(promazán spam)
Re: Alchymie
Posted: 12:26 14. Sep 2009
by LDamian
kucik wrote:Nemám, nebyl jsem o vejkendu doma. Za lektvary, které jsem s předtím její postavou zkoušel dostávala vždycky dost xp. Zkusim se teda zaměřit na ty, cos popisoval.
Ok, díky. A napiš si prosím přesná množství, kolik dostává, ať to můžeme porovnat přímo u Zoe.
Re: Alchymie
Posted: 13:25 14. Sep 2009
by Radim
kucik wrote:To je správně. Za nepodařenej lektvar to xp dávat nemá.
V tom případě nechápu proč mi to jednou dá xp za lektvar který má negativní účinky a podruhý zase vůbec nic.
Re: Alchymie
Posted: 13:26 14. Sep 2009
by kucik
Pokud nenapíšeš konkrétně za který lektvar, tak ti nepomůžu.
Re: Alchymie
Posted: 13:53 14. Sep 2009
by Radim
kucik wrote:Pokud nenapíšeš konkrétně za který lektvar, tak ti nepomůžu.
Si to začnu zapisovat pokud to bude pokračovat a pak to sem hodím.