Page 1 of 1
ztráta craft exp
Posted: 23:18 17. Aug 2009
by černý vlk
dneska při míchání jsem si všimnul, že se mi objevuje pořád 10. lvl alchymie, přitom jsem jej včera překonal. Včera jsem normálně ukončil hru (nebylo to ukončeno pádem), ale zkušenosti za celovečerní vaření lektvarů je fuč...ztráta zkušeností je přes 4000, což je v alchymii obrovské číslo

Re: ztráta craft exp
Posted: 12:00 18. Aug 2009
by kucik
Divný. Ukládal sis postavu?
Re: ztráta craft exp
Posted: 12:29 18. Aug 2009
by černý vlk
kucik wrote:Divný. Ukládal sis postavu?
odlogem se to neuloží? vždycky to tak bylo...vím jistě že jsem měl přes 55 000 craft expů (lvl 11) a vařil jsem na to navrch léčení abych viděl rozdíl v craft levlu. Následující den jsem měl 51k expů a lvl 10

Re: ztráta craft exp
Posted: 12:32 18. Aug 2009
by kucik
Určitě ne. Ukládání craft expů jsem neřešil, nevim, jak funguje.
Re: ztráta craft exp
Posted: 13:56 18. Aug 2009
by černý vlk
kucik wrote:Určitě ne. Ukládání craft expů jsem neřešil, nevim, jak funguje.
myslím že se to ale už řešilo..no, snad se už brzy objeví ve hře ochotný DM
Re: ztráta craft exp
Posted: 14:11 18. Aug 2009
by kucik
Řešilo, ale od té doby se událo spousta věcí, hlavně melvikovo radikální promazání heartbeatů, kdy vzalo za svý dost z automatickejch ukládání.
Re: ztráta craft exp
Posted: 16:01 18. Aug 2009
by jachyra
Určite sa to riešilo, ako napr v kovárine po každej pauze vyslovene napíše: craft xp uložené do databáze
ale ako to je riešené v alchýmii neviem
Re: ztráta craft exp
Posted: 06:52 20. Aug 2009
by černý vlk
prosím, až bude ve hře DM, zkuste mi někdo napsat, už na to čekám pár dní...k tomu se nabalil ještě jeden "problém"...díík

Re: ztráta craft exp
Posted: 08:53 20. Aug 2009
by kucik
Ozvi se DMku.
Re: ztráta craft exp
Posted: 09:28 20. Aug 2009
by černý vlk
vyřešeno, díky