Page 1 of 1
Lektvar
Posted: 13:43 18. Aug 2009
by Radim
Vychlastal jsem lektvar chmug-náhodná proměna
Po vypršení jeho účinku se postava nevrátila do původní podoby,ale jako duše z podsvětí.
Re: Lektvar
Posted: 14:12 18. Aug 2009
by kucik
Nepochopil jsem druhou větu.
Re: Lektvar
Posted: 15:24 18. Aug 2009
by Radim
kucik wrote:Nepochopil jsem druhou větu.
No když ten lektvar odezněl,proměnil jsem se zpět ale vypadám jako kdybych hebnul.
Re: Lektvar
Posted: 15:35 18. Aug 2009
by kucik
A když jsi ho vypil, tak jsi byl v podsvětí?
Re: Lektvar
Posted: 15:37 18. Aug 2009
by Radim
kucik wrote:A když jsi ho vypil, tak jsi byl v podsvětí?
Ne tak to nemyslím.Vypil jsem ho,proměnil se a když vyprchal proměnil jsem se zpět ale vypadám jako duše v podsvětí když hebneš.
Re: Lektvar
Posted: 16:44 18. Aug 2009
by kucik
Jasně, ale když jsi ho vypil, tak jsi byl živej, nebo v podsvětí. Neexistuje totiž jinej rozumnej důvod, proč by ti to vrátilo vzhled z podsvětí.
Nebo nebyls v podsvětí, když jsi se lognul?
Re: Lektvar
Posted: 18:14 18. Aug 2009
by černý vlk
kucik wrote:Jasně, ale když jsi ho vypil, tak jsi byl živej, nebo v podsvětí. Neexistuje totiž jinej rozumnej důvod, proč by ti to vrátilo vzhled z podsvětí.
Nebo nebyls v podsvětí, když jsi se lognul?
poku to má z lektvaru chmug, a v proměně se odlogl a logl se až po restartu, tak mu ta podoba asi zůstala (mě se kdysi stalo něco podobného)
Re: Lektvar
Posted: 21:13 18. Aug 2009
by Radim
Takže celkové rezimé
Po třech dnech se mi podařilo hebnout
Ale to co se stalo mě rozsekalo a nejen mě.Vzhled postavy se totálně změnil z člověka na asi gnóma

.Tak sem zkusil opět lektvar chmug s nadějí že se to dá do pořádku a sem opět ducháček.
Pomooooooooooooccccc
Re: Lektvar
Posted: 14:17 30. Aug 2009
by Jeanes
beham po světě jako duch, přetrvá to i po restartu. Nejspíš to bude tim, ze jsem se v pekle proměnil na tentsera, vylezl ven prez rohatyho, promena skoncila a me to vratilo vzhled ducha.
Re: Lektvar
Posted: 14:20 30. Aug 2009
by kucik
Napis DM