Page 1 of 1

Cd klic

Posted: 17:55 20. Aug 2009
by venomeq
Ahoj mam mensi problem....vcera sem se pripojil normalne a normalne odlogl..a dneska se chcu pripojit a pise mi to ze nekdo pouziva muj cd klic jak je to mozne?Mam cd klic z originalky.
Neni o nejakej bug ci co?

ok: uz to mam znovu sem prekopiroval cd key z tahlie generatoru a aktualizoval.uz to jde.