Page 1 of 1

Rudný nános safírů

Posted: 16:12 24. Aug 2009
by Xaarth
Dva ze tří rudných nánosů se nedaj kopat. Zkoušel sem to všelijak obíhat dokola, klikat na rudu, ale nic se nedělo. Možná sem jen nešikovnej, nevím.

Re: Rudný nános safírů

Posted: 16:37 24. Aug 2009
by Sorrow
Nektere loziska jdu blbe naklikavat, podle me je to spatnym natocenim placeblu
ale kdyz sem dal prav. tlacitkem mysi na lozisko a pak pouzit nebo jak to tam je
a stal kousek od neho, tak postavicka si sama zabehla a zacla kutat.
Takhle se mi to povedlo hodnekrat, pricemz kdyz sem to naklik jako pri souboji
to neslo ani za boha.

Re: Rudný nános safírů

Posted: 16:40 24. Aug 2009
by Xaarth
Aha, zkusím. :wink: