Page 1 of 1
Timestop
Posted: 08:35 29. Aug 2009
by Radim
Je možný že i přes povedené zastavení času dostanu příležitostný útok?
Pokud je to nějaká chyba nebo ne prosím o vysvětlení.
Jen mě mrzí že sem kvůli tomu šel lvl dwn

Re: Timestop
Posted: 08:46 29. Aug 2009
by ravangorn
Je to možný. Taky se mi stalo, že sem to seslal a spadl do kolen po sražení. To kolo, ve kterym se to seslalo prostě dojede (resp. poslední sekunda asi) a pak zamrznou všichni okolo. Zkus si to v aréně a uvidíš.
Re: Timestop
Posted: 08:52 29. Aug 2009
by Radim
ravangorn wrote:Je to možný. Taky se mi stalo, že sem to seslal a spadl do kolen po sražení. To kolo, ve kterym se to seslalo prostě dojede (resp. poslední sekunda asi) a pak zamrznou všichni okolo. Zkus si to v aréně a uvidíš.
Hmm tak to je naprd..myslel jsem že to je taková nouzovka když něco už hoří.
Re: Timestop
Posted: 09:53 29. Aug 2009
by kucik
Nouzovka jo, ale prost2 chvilku trva, nez se to kouzlo sesle.
Re: Timestop
Posted: 10:15 29. Aug 2009
by G14