-RoF- wrote:Zajimavé, že čím mám vyšší lvl, tím je zvěř víc zcvolká.
Předtím se mi nestávalo aby zvířata útočila na členy party a ted útočí pořád.
Přitom je mám většinou neutrální vůči sobě.
Proč to tak je, nevíte?
Normalni rekl bych. Kdyz ja chodim s druidem, tak take on ma casto vsechny zvirata neutralni a ja stale bud celou skupinu nebo treba jedno ze zvirat utocne. Pripadne druid ma neutralni dve ze tri a ja mam utocne vsechny a tak ruzne podobne.
Ve sve podstate to druidovi ta vlastnost obcas pomaha - snaze se mu chodi, pokud nechce vse vrazdit. Zbytek party pak vetsinou spis stve a otravuje. Zvirata se proste chovaji casto divne - parkrat se mi stalo, ze se na mne naprosto debilne vrhla modra zvirata - prastari orli s jejich zakernakama, coz pokud bych byl mag a nemohl bych si je ani targetnout kouzlem, tak mne to vytoci az do bela a zacal bych systematicky vyvrazdovat veskerou zver jen tak z principu.

I tak jsem na tom malem zdechl.
Ale jak ten level druida roste, tak preci jen byva stale castejsi, ze i ja kdyz jsem s nim mam vse modre. Hlavne kdyz jdeme nekam, kde je to pro nas snadne, treba Kryn, tak uz to nemusi byt ty otravne masakry, kdy vse nesmyslne a bezhlave utoci do omrzeni, bez toho, aby z toho clovek cokoli mel, ze to vrazdi.
Takze proste je to schopnost, ktera sem tam nastve a prekazi, neda se na ni nikdy uplne spolehnout a pokud lovite, tak je to obcas pekne na houby, ale celkove je preci jen spis lehce prospesna a tak nejak aspon trochu druidovi pomaha vyhnout se pravidelnym lesnim masakrum veskere zvere.
PS: ono celkove ten druid na Thalii ma tak trochu problem se ic zastavat nejakych zvirat, kdyz snad kazdy druh je co se tyce selem ocividne tezce premnozeny, agresivni a v doupeti ma radu lidskych tel. Holt specifikum Thalie a uz se to parkrat resilo.

Ale zase lepsi, nez kdyby vetsina npc nepratel byli nemrtvi.