Page 1 of 2

Zlobivá zvěř

Posted: 00:36 30. Aug 2009
by -RoF-
Ahoj

hraju druidku Alici, když potkám zvěř, tak ji už díky lvlu mám často neutrální a také členové party a neutočí na mě ani na ně. Až teda na jednu vyjímku.
Šli sme s Miawill v partě a já měl zvěř neutrální, ale na ni všichni útočili.
Proč?

Re: Zlobivá zvěř

Posted: 08:59 30. Aug 2009
by Tretas
Nechod k nim hned jak přejdeš přechod. Mužeš je mit chvili červene, pak zmodrají, ale už na tebe utočí.

Re: Zlobivá zvěř

Posted: 10:03 30. Aug 2009
by -RoF-
Tretas wrote:Nechod k nim hned jak přejdeš přechod. Mužeš je mit chvili červene, pak zmodrají, ale už na tebe utočí.
To já vím, ale já je měl prostě modré a Miawill šla za mnou, tím pádem by je taky měla mít neutrální, ale vždy na ní zaútočili.

Re: Zlobivá zvěř

Posted: 12:53 30. Aug 2009
by kucik
Ne vzdycky jsou pratelska ta sama zvirata.

Re: Zlobivá zvěř

Posted: 13:02 30. Aug 2009
by marii
kucik wrote:Ne vzdycky jsou pratelska ta sama zvirata.
a proc ostatni jo a ja ne? .)))...jinak ..nemuze to byt treba mym povolanim? ..vetsinou vsechny potvory utoci napred na carodeje....je to tak nastaveny ne?

Re: Zlobivá zvěř

Posted: 13:35 30. Aug 2009
by kucik
Jo takhle... zvirata vetsinou utoci na nejslabsiho. Za taktickych duvodu :)

Re: Zlobivá zvěř

Posted: 13:43 30. Aug 2009
by marii
kucik wrote:Jo takhle... zvirata vetsinou utoci na nejslabsiho. Za taktickych duvodu :)
PCHE..... :evil:

Re: Zlobivá zvěř

Posted: 15:26 30. Aug 2009
by Czech_Luthor
:lol: :lol: :lol: :lol:

Re: Zlobivá zvěř

Posted: 15:52 30. Aug 2009
by Pajule
marii wrote:
kucik wrote:Jo takhle... zvirata vetsinou utoci na nejslabsiho. Za taktickych duvodu :)
PCHE..... :evil:


sešli na něj něco ;)

Re: Zlobivá zvěř

Posted: 20:45 05. Sep 2009
by -RoF-
Zajimavé, že čím mám vyšší lvl, tím je zvěř víc zcvolká.
Předtím se mi nestávalo aby zvířata útočila na členy party a ted útočí pořád.
Přitom je mám většinou neutrální vůči sobě.
Proč to tak je, nevíte?

Re: Zlobivá zvěř

Posted: 21:20 05. Sep 2009
by Skipp
Pajule wrote:
marii wrote:
kucik wrote:Jo takhle... zvirata vetsinou utoci na nejslabsiho. Za taktickych duvodu :)
PCHE..... :evil:


sešli na něj něco ;)
Ak chces druidke ukazat ze vies byt spravodlivy carodej tak zosli na zviera nejaku paralyzu alebo spanok :wink:

Re: Zlobivá zvěř

Posted: 11:15 08. Oct 2009
by LDamian
-RoF- wrote:Zajimavé, že čím mám vyšší lvl, tím je zvěř víc zcvolká.
Předtím se mi nestávalo aby zvířata útočila na členy party a ted útočí pořád.
Přitom je mám většinou neutrální vůči sobě.
Proč to tak je, nevíte?
Normalni rekl bych. Kdyz ja chodim s druidem, tak take on ma casto vsechny zvirata neutralni a ja stale bud celou skupinu nebo treba jedno ze zvirat utocne. Pripadne druid ma neutralni dve ze tri a ja mam utocne vsechny a tak ruzne podobne.

Ve sve podstate to druidovi ta vlastnost obcas pomaha - snaze se mu chodi, pokud nechce vse vrazdit. Zbytek party pak vetsinou spis stve a otravuje. Zvirata se proste chovaji casto divne - parkrat se mi stalo, ze se na mne naprosto debilne vrhla modra zvirata - prastari orli s jejich zakernakama, coz pokud bych byl mag a nemohl bych si je ani targetnout kouzlem, tak mne to vytoci az do bela a zacal bych systematicky vyvrazdovat veskerou zver jen tak z principu. :wink: I tak jsem na tom malem zdechl.

Ale jak ten level druida roste, tak preci jen byva stale castejsi, ze i ja kdyz jsem s nim mam vse modre. Hlavne kdyz jdeme nekam, kde je to pro nas snadne, treba Kryn, tak uz to nemusi byt ty otravne masakry, kdy vse nesmyslne a bezhlave utoci do omrzeni, bez toho, aby z toho clovek cokoli mel, ze to vrazdi.

Takze proste je to schopnost, ktera sem tam nastve a prekazi, neda se na ni nikdy uplne spolehnout a pokud lovite, tak je to obcas pekne na houby, ale celkove je preci jen spis lehce prospesna a tak nejak aspon trochu druidovi pomaha vyhnout se pravidelnym lesnim masakrum veskere zvere. :wink:

PS: ono celkove ten druid na Thalii ma tak trochu problem se ic zastavat nejakych zvirat, kdyz snad kazdy druh je co se tyce selem ocividne tezce premnozeny, agresivni a v doupeti ma radu lidskych tel. Holt specifikum Thalie a uz se to parkrat resilo. :wink: Ale zase lepsi, nez kdyby vetsina npc nepratel byli nemrtvi.

Re: Zlobivá zvěř

Posted: 11:40 08. Oct 2009
by Necrooo
-RoF- wrote:Zajimavé, že čím mám vyšší lvl, tím je zvěř víc zcvolká.
Předtím se mi nestávalo aby zvířata útočila na členy party a ted útočí pořád.
Přitom je mám většinou neutrální vůči sobě.
Proč to tak je, nevíte?
Nemuze to byt proste tim ze cim si vyssi lvl tak chodis na zvirata, kera sou urcena vyssim lvl a ty proste uz maji trebas nejakou int a vyciti kdo je druid a kdo jen obycejnej parazit? :)

Re: Zlobivá zvěř

Posted: 12:01 08. Oct 2009
by -RoF-
Necrooo wrote: Nemuze to byt proste tim ze cim si vyssi lvl tak chodis na zvirata, kera sou urcena vyssim lvl a ty proste uz maji trebas nejakou int a vyciti kdo je druid a kdo jen obycejnej parazit? :)
Nene je to pořád u té samé zvěře, jezevci a tak.....u litých tygrů a nebo starodávných potvůrek bych to pochopil, ale ostatní zvěř by měla být klidná.
No co už je to jak píše LDamian.....otravné :wink:

Re: Zlobivá zvěř

Posted: 12:15 08. Oct 2009
by Modrovousice
-RoF- wrote:Zajimavé, že čím mám vyšší lvl, tím je zvěř víc zcvolká.
Předtím se mi nestávalo aby zvířata útočila na členy party a ted útočí pořád.
Přitom je mám většinou neutrální vůči sobě.
Proč to tak je, nevíte?
Já bych se možná z Alice taky jednou zcvokla. :)