Page 1 of 1

postih zraneni

Posted: 22:46 31. Aug 2009
by zachy
Mam dotaz proč má můj elf zloděj postil -1 magické zranění s jakoukoli zbraní (na blízko krátky meče, na dálku douhy luk) dokonce i beze zbraně :?

Re: postih zraneni

Posted: 22:49 31. Aug 2009
by Sobik
Jenom hádám, ale není to tím, že je druid?

Re: postih zraneni

Posted: 22:51 31. Aug 2009
by zachy
zlodej/hranicar

Re: postih zraneni

Posted: 10:00 01. Sep 2009
by kucik
Jakou má subrasu? Jakou má sílu?...

Re: postih zraneni

Posted: 12:58 01. Sep 2009
by pepa48
nemáš ty zbraně třeba rozbitý?

Re: postih zraneni

Posted: 14:09 01. Sep 2009
by DenGrasse
zachy wrote:Mam dotaz proč má můj elf zloděj postil -1 magické zranění s jakoukoli zbraní (na blízko krátky meče, na dálku douhy luk) dokonce i beze zbraně :?
myslíš že má rozbitý ruce? :mrgreen:

Re: postih zraneni

Posted: 19:16 01. Sep 2009
by zachy
Sílu mám 10 ale jedu přes finty se zbrani takze tim to neni.

Ale uz je to dobry... bylo to nejaky docasny, po restartu mi to uz neblblo, a stejne mi to zadny DMG vlastně neubírá :)

při střele dám třeba 12 zraneni ( 12 fyzicky, a vzdycky 0 magicky :D ) takze to akorat spamuje vypis...

Re: postih zraneni

Posted: 00:04 02. Sep 2009
by pepa48
DenGrasse wrote:
zachy wrote:Mam dotaz proč má můj elf zloděj postil -1 magické zranění s jakoukoli zbraní (na blízko krátky meče, na dálku douhy luk) dokonce i beze zbraně :?
myslíš že má rozbitý ruce? :mrgreen:
tak toho beze zbraně sem si nevšim :D

Re: postih zraneni

Posted: 14:02 05. Sep 2009
by Czech_Luthor
To proto, že na tebe hodil nějakej jouda (NPC) určité kouzlo, nevim jak se tomu ted nadává a to ti strhne -1AB, -1dmg, -1záchranné hody.

Re: postih zraneni

Posted: 14:10 05. Sep 2009
by Radim
Já mám tohle třeba u luku,ale prý to je malou sílou :mrgreen: :mrgreen:

Re: postih zraneni

Posted: 12:18 06. Sep 2009
by kucik
Ano, ale on nema malou silu.

Re: postih zraneni

Posted: 22:25 09. Sep 2009
by zachy
kucik wrote:prááávě :D