Page 1 of 1

lvl up

Posted: 17:02 01. Sep 2009
by černý vlk
nejde mi přestoupit na vyšší úroveň. Učitel mě pošle někam a ani učitel pomocí DM přesunu mi nepomůže...už to jsou 3 týdny, kdy mám na přestup a zřejmě se nic neřeší. Kucik mi napsal, že to není v jeho pravomoci, tak to píšu veřejně. Mohl by se někdo kompetentní prosím vyjádřit k návrhu, aby učitelé mnicha vyučovali výše než doposud? Když to jde pro jiné povolání...

Re: lvl up

Posted: 12:17 05. Sep 2009
by černý vlk
nějaké vyjádření nedostanu? je těžké nascritpovat těch pár levlů u učitele? nebo je to v něčem jiném?

Re: lvl up

Posted: 13:03 05. Sep 2009
by Grunt
Vzhledem k tomu že tady běhá minimálně jedna postava lv30+ bylo by to fér...

Re: lvl up

Posted: 14:01 06. Sep 2009
by Daanri
Momentalne je to v rieseni. Vdaka za strpenie.