lvl up
Posted: 17:02 01. Sep 2009
nejde mi přestoupit na vyšší úroveň. Učitel mě pošle někam a ani učitel pomocí DM přesunu mi nepomůže...už to jsou 3 týdny, kdy mám na přestup a zřejmě se nic neřeší. Kucik mi napsal, že to není v jeho pravomoci, tak to píšu veřejně. Mohl by se někdo kompetentní prosím vyjádřit k návrhu, aby učitelé mnicha vyučovali výše než doposud? Když to jde pro jiné povolání...