Page 1 of 1

Ettercapové a jejich zapletení

Posted: 08:49 05. Sep 2009
by Sobik
Nešlo by, prosím, snížit množství zapletení, které Ettercapové kouzlí? Ideálně jen jednou, protože v současné situaci vypadá můj boj s nimi takto:
Zakouzlí zapletení, já stojím se sekerou na místě, zakouzlí zapletení, já stojím se sekerou na místě, zakouzlí zapletení, já stojím se sekerou na místě, zakouzlí zapletení, já stojím se sekerou na místě, zakouzlí zapletení, já stojím se sekerou na místě, dojdou jim zapletení, dojdou ke mě, já jim jednu fláknu a chcípnou... Jít pro železo je tak docela o nervy. :)
Myslím, že jedno zapletení by bohatě postačilo. :wink:

Re: Ettercapové a jejich zapletení

Posted: 08:55 05. Sep 2009
by monstera
Sobik wrote:Nešlo by, prosím, snížit množství zapletení, které Ettercapové kouzlí? Ideálně jen jednou, protože v současné situaci vypadá můj boj s nimi takto:
Zakouzlí zapletení, já stojím se sekerou na místě, zakouzlí zapletení, já stojím se sekerou na místě, zakouzlí zapletení, já stojím se sekerou na místě, zakouzlí zapletení, já stojím se sekerou na místě, zakouzlí zapletení, já stojím se sekerou na místě, dojdou jim zapletení, dojdou ke mě, já jim jednu fláknu a chcípnou... Jít pro železo je tak docela o nervy. :)
Myslím, že jedno zapletení by bohatě postačilo. :wink:
Vem si kuši nebo luk, a když tě zapletou tak střílej :)

Re: Ettercapové a jejich zapletení

Posted: 09:09 05. Sep 2009
by Sobik
monstera wrote:
Sobik wrote:Nešlo by, prosím, snížit množství zapletení, které Ettercapové kouzlí? Ideálně jen jednou, protože v současné situaci vypadá můj boj s nimi takto:
Zakouzlí zapletení, já stojím se sekerou na místě, zakouzlí zapletení, já stojím se sekerou na místě, zakouzlí zapletení, já stojím se sekerou na místě, zakouzlí zapletení, já stojím se sekerou na místě, zakouzlí zapletení, já stojím se sekerou na místě, dojdou jim zapletení, dojdou ke mě, já jim jednu fláknu a chcípnou... Jít pro železo je tak docela o nervy. :)
Myslím, že jedno zapletení by bohatě postačilo. :wink:
Vem si kuši nebo luk, a když tě zapletou tak střílej :)
To už dělám, ale nemá to tak valnej účinek, jako rána sekerou. :wink:

Re: Ettercapové a jejich zapletení

Posted: 09:24 05. Sep 2009
by Garett
A co treba lektvary na volnost pohybu, vydrzi docela dlouho a alchymisti aspon budou mit naky zakazniky:)

Re: Ettercapové a jejich zapletení

Posted: 09:35 05. Sep 2009
by skarbi
Nebo nehrnout všechno sám, najít si někoho k sobě a bavit se s jinýma postavama.

Re: Ettercapové a jejich zapletení

Posted: 09:45 05. Sep 2009
by Esuliams
Hihi a máš to...
Jemu prostě vadí, že dvojčata si to prostřílej sami a nějaký zapletení jim nevadí :)
A nestěžuj si pořád, nemáš proč...

Re: Ettercapové a jejich zapletení

Posted: 10:21 05. Sep 2009
by DenGrasse
Nešlo. Že zrovna tvá postava má tento problém, není ještě důvod pro přenastavování celé lokace. Zde v topicu je několik dobrých rad, které můžeš využít.

Re: Ettercapové a jejich zapletení

Posted: 11:23 05. Sep 2009
by monstera
Sobik wrote:
monstera wrote:
Sobik wrote:Nešlo by, prosím, snížit množství zapletení, které Ettercapové kouzlí? Ideálně jen jednou, protože v současné situaci vypadá můj boj s nimi takto:
Zakouzlí zapletení, já stojím se sekerou na místě, zakouzlí zapletení, já stojím se sekerou na místě, zakouzlí zapletení, já stojím se sekerou na místě, zakouzlí zapletení, já stojím se sekerou na místě, zakouzlí zapletení, já stojím se sekerou na místě, dojdou jim zapletení, dojdou ke mě, já jim jednu fláknu a chcípnou... Jít pro železo je tak docela o nervy. :)
Myslím, že jedno zapletení by bohatě postačilo. :wink:
Vem si kuši nebo luk, a když tě zapletou tak střílej :)
To už dělám, ale nemá to tak valnej účinek, jako rána sekerou. :wink:
pořiď si kvalitní střelivo - třeba velmistrovsý s kyselnou....

Re: Ettercapové a jejich zapletení

Posted: 11:27 05. Sep 2009
by Sobik
DenGrasse wrote:Nešlo. Že zrovna tvá postava má tento problém, není ještě důvod pro přenastavování celé lokace. Zde v topicu je několik dobrých rad, které můžeš využít.
On není problém v tom, že bych s tím měl nějaké vážné problémy a umíral kvůli tomu, ale je to prostě hodně otravné. :wink:
skarbi wrote:Nebo nehrnout všechno sám, najít si někoho k sobě a bavit se s jinýma postavama.
Už se stalo, ale ty neuměj kouzlit. :wink:


Jinak díky všem za tipy, určitě je vyzkouším. :wink:

Re: Ettercapové a jejich zapletení

Posted: 12:25 06. Sep 2009
by kucik
Zapleteni ma podruzne efekty a v nekterejch pripadech je dost uciny, aby kouzlili tech zapleteni nekolik.
Takze ne.

Re: Ettercapové a jejich zapletení

Posted: 22:28 09. Sep 2009
by zachy
Me spis stve ze jakmile mě zapletou tak okamzite zrusim vsechny akce a dalsi zapleteni opet totez... takze klikat jak vocas poraaad :(

Re: Ettercapové a jejich zapletení

Posted: 22:40 09. Sep 2009
by Krata
a neni to o tom? Jmenuje se to zapletení a používá se pavučina, vlastně to plní účel :)

Re: Ettercapové a jejich zapletení

Posted: 17:54 09. Dec 2009
by -RoF-
No když na mě pavouk hodí pavučinu a ta mě chytí, jak je možné že mi dává zákeřné útoky, ikdyž na něj útočím mečem?

Re: Ettercapové a jejich zapletení

Posted: 19:14 09. Dec 2009
by -RoF-
-RoF- wrote:No když na mě pavouk hodí pavučinu a ta mě chytí, jak je možné že mi dává zákeřné útoky, ikdyž na něj útočím mečem?
Aha hehe tak si odpovím sám :oops:

http://nwn.wikia.com/wiki/Entangle