Page 1 of 2

Inteligence

Posted: 17:37 05. Sep 2009
by Radim
Je výše inteligence ovlivněná rasou?A na kolik se dá vlastně vytáhnout?

Re: Inteligence

Posted: 17:57 05. Sep 2009
by Grunt
Inteligence je ovlivněna pouze dvěma rasami a to:

Půlork s postihem -2
a šedý elf, drow a Svirfneblin s bonusem +2

Inteligence se dá jako každá jiná vlastnost zvednout prostřednictvím předmětů a kouzel maximálně o 12. Takže teoretické maximum je:

20-šedý elf začátek
12-boosty (předměty...)
10- 40 level a každé 4 lv do inteligence
7-obyčejné epic featy
4-čarodějovy bonusové featy ( co 5ty level)

Podtrženo sečteno, pro čistého čaroděje je maximální inteligence 53/+22.
Nějaké kombinace s Tormovým hrdinou, či válečníkem mají více epických featu takže i o něco větší teoretickou maximální inteligenci.

Re: Inteligence

Posted: 18:12 05. Sep 2009
by Radim
Grunt wrote:Inteligence je ovlivněna pouze dvěma rasami a to:

Půlork s postihem -2
a šedý elf, drow a Svirfneblin s bonusem +2

Inteligence se dá jako každá jiná vlastnost zvednout prostřednictvím předmětů a kouzel maximálně o 12. Takže teoretické maximum je:

20-šedý elf začátek
12-boosty (předměty...)
10- 40 level a každé 4 lv do inteligence
7-obyčejné epic featy
4-čarodějovy bonusové featy ( co 5ty level)

Podtrženo sečteno, pro čistého čaroděje je maximální inteligence 53/+22.
Nějaké kombinace s Tormovým hrdinou, či válečníkem mají více epických featu takže i o něco větší teoretickou maximální inteligenci.
:mrgreen: díky

Re: Inteligence

Posted: 21:05 05. Sep 2009
by -RoF-
Máš špatné počty, maximum je 52 inteligence a ne 53.

20 základ (když vezmeš subrasu na int)
+12 výbava
+10 (každý 4 lvl)
+10 epické featy
= 52.

:wink:

PS: Víc dle mě nejde, pokud tu nejsou nějaké speciílní úpravy.

Re: Inteligence

Posted: 22:49 05. Sep 2009
by -RoF-
Ještě k tomu thormovi, ten myslím na bonusových featech nemá int, ale moudrost.

Re: Inteligence

Posted: 23:36 05. Sep 2009
by Skipp
-RoF- wrote:Máš špatné počty, maximum je 52 inteligence a ne 53.

20 základ (když vezmeš subrasu na int)
+12 výbava
+10 (každý 4 lvl)
+10 epické featy
= 52.

:wink:

PS: Víc dle mě nejde, pokud tu nejsou nějaké speciílní úpravy.

To moze mat az taku inteligenciu ze 53???
Da sa tak vysoko vytiahnut aj mudrost u druidov?

Re: Inteligence

Posted: 23:41 05. Sep 2009
by Grunt
Sinta: Ještě více

Nemám to špatně, epické featy: 21,24,25,27,30,30,33,35,36,39,40

Re: Inteligence

Posted: 23:58 05. Sep 2009
by Skipp
Grunt wrote:Sinta: Ještě více

Nemám to špatně, epické featy: 21,24,25,27,30,30,33,35,36,39,40

Hej ale preco mam teda bonus +10 a uz nechce ist viac hore ked mam aj lepsi amulet ci kuzlo na mudrost???

Re: Inteligence

Posted: 00:46 06. Sep 2009
by -RoF-
Grunt wrote:Sinta: Ještě více

Nemám to špatně, epické featy: 21,24,25,27,30,30,33,35,36,39,40
53 ne a ikdyby ano, tak liché číslo vlastnosti je na dvě věci

Mimochodem http://nwn.wikia.com/wiki/Great_intelligence

Opravdu epic vlastnosti dáš 10 a ne 11 :wink:

A u druida dáš taky 52 moudrost, ale musíš dát subrasu co má bonus na moudrost takže bys musel mít na 1lvlu moudrost 20.

Re: Inteligence

Posted: 00:47 06. Sep 2009
by DenGrasse
Pokud ji máš už boosty (itemy+kouzla) zvednutou o 12, tak to víc nejde.

Re: Inteligence

Posted: 00:48 06. Sep 2009
by Daanri
Skipp wrote:
Grunt wrote:Sinta: Ještě více

Nemám to špatně, epické featy: 21,24,25,27,30,30,33,35,36,39,40

Hej ale preco mam teda bonus +10 a uz nechce ist viac hore ked mam aj lepsi amulet ci kuzlo na mudrost???
Kuzla a amulety zvysia nejaku vlasnost max o +12. Dalej musis vlasnost zvysovat bud cez featy ako epicka mudrost alebo kazdy 4lvl pridanim do vlasnosti.

EDIT: DenGrasse ma predbehol.

Re: Inteligence

Posted: 08:31 06. Sep 2009
by Grunt
Ok Rofe :) asi máš recht...

Re: Inteligence

Posted: 09:14 06. Sep 2009
by LDamian
Skipp wrote: Hej ale preco mam teda bonus +10 a uz nechce ist viac hore ked mam aj lepsi amulet ci kuzlo na mudrost???
Pokud se jen nepřepsal, či nepřepočítal, tak poukazuje na nějaký jiný problém.

Re: Inteligence

Posted: 11:00 06. Sep 2009
by Skipp
LDamian wrote:
Skipp wrote: Hej ale preco mam teda bonus +10 a uz nechce ist viac hore ked mam aj lepsi amulet ci kuzlo na mudrost???
Pokud se jen nepřepsal, či nepřepočítal, tak poukazuje na nějaký jiný problém.
Aha aha,tak to vidim ze kazdy new lvl sa budem dlho rozhodovat kde rozdelit body :)
Tak ale aspon mam v tom jasnejsie,dikes

Re: Inteligence

Posted: 13:04 06. Sep 2009
by DenGrasse
bonus s tím nemá co dělat, +10 nebo jiný. Jde o navýšení základu o +12.