Page 1 of 1
virivy utok
Posted: 15:40 06. Sep 2009
by Bahnak
už se to tu řešilo mockrat, nemohl by ten utok konečně někdo opravit...? WM ho má ať chce nebo ne a momentálně je tato schopnost buglá... vířivý utok provede můj avatar jednou a pak nemůže jakymkoliv zpusobem útočit, jen schytává rány a dnes díky tomu zemřel. (Avatar ignoruje pokyn k utoku, nepřepíná se ani do utoku v obraně, jediné co může je pít potiony a umírat) Nechci vrátit zkušenosti, ani zlato, jen to prosím opravte a nebo tento feat zakažte a dejte místo něj cokoliv co funguje.
Re: virivy utok
Posted: 15:43 06. Sep 2009
by jachyra
Pridávam sa, že by to bol výborný nápad
Re: virivy utok
Posted: 15:52 06. Sep 2009
by kucik
jachyra wrote:Pridávam sa, že by to bol výborný nápad
Potrebny znalosti k tomu mas, tak se na to muzes vrhnout

Re: virivy utok
Posted: 16:44 06. Sep 2009
by Bahnak
ono je hezke kučiku že tam hodiš smajlíka a žertovně to hodíš na Koru, ale když to teda nejde, mohl bys alespoň říct proč?
Re: virivy utok
Posted: 17:13 06. Sep 2009
by Krata
ono je hezké zase pořád něco žádat že

.. myslim že kucik ted neví co dřív, aspon slušnost by chybět nemusela, věřim že to kucik bere na vědomí, ale třeba jsou prioritnější věci
Re: virivy utok
Posted: 17:15 06. Sep 2009
by kucik
Ale ja nerikam, ze to nejde. Reseni je hotovy a staci ho jen pouzit a otestovat. V idealnim pripade aby to testoval nekdo, kdo presne vi, jak se chyba projevovala.
Jedinej problem je, ze proste nevim co driv a nedokazu rict, kdy se k tomu dostanu. Kora je pocitacove gramotna, programovani ovlada a ja nevidim duvod, proc by zrovna tohle nemohl opravit nekdo jinej.
Nekomu to mozna pripadne jako rejpani, ale podle me tu fakt zasadnim zpusobem chybi dalsi koder a neverim, ze v tom mnozstvi hracu nikdo nenapsal v pascalu ,,Hello world".
Re: virivy utok
Posted: 17:26 06. Sep 2009
by Bahnak
už mlčím....
vrchol mé gramotnosti je uvařit čaj a dát d otrouby pizzu...
Ale kdyby na to někdo koukl a dal to dokupy a udelal ze zbytečneho featu užitečny..... bylo by to fajn.
(nebo kdyby alespon nefungoval ale nebugl pak ten utok....)
Re: virivy utok
Posted: 17:33 06. Sep 2009
by Krata
Bahnak wrote:vrchol mé gramotnosti je uvařit čaj a dát d otrouby pizzu...
Já si umim ještě namazat rohlik heč!
Re: virivy utok
Posted: 17:38 06. Sep 2009
by jachyra
*zaplače* čo som komu urobila? no že ja som vôbec niečo písala a spomínala na forku ... jaa som vedela, že po pol roku je chyba to spomínať
ale zase poteším Kucika, že sa teraz kukám na jednu vec (myslím pevný Q) a pomaly sa chcem do tých scriptov dostať, aj keď som pôvodne to chcela vzdať, bo nikde som nemohla nájsť nejaké základy v inej ako anglickej reči

ale Skipp mi poslal stránku, kde je to v češtine tak reku asik vždy ráno, kým ma deti kvílením neodrovnajú a pomaly neprivedú do blázinca, sa na to pozriem

Re: virivy utok
Posted: 17:51 06. Sep 2009
by kucik
Krata wrote:
Já si umim ještě namazat rohlik heč!
Krato, to byla jiste dulezita informace a bylo nutne ji sdelit, ale mohl by ses na podobne prispevky priste prosimte vykaslat?
Prosim, nepiste sem nic, co nesovisi vyrivym utokem.
Re: virivy utok
Posted: 11:07 07. Sep 2009
by kucik
Oprava:
- feats.2da riadky 867 a 868 nastavit ReqAction na 0
- uprava scriptu x2_s2_whirl.nss
- mala uprava v animacii a_ba_casts.mdl (odstranit impact_node cast)
uprava scriptu x2_s2_whirl
kód:
Code: Select all
// Po skonceni 10s cooldownu je feat viriveho utoku znova pouzitelny
void WhirlwindCooldown(object oPC)
{
SetLocalInt(oPC, "VIR", 0);
SendMessageToPC(oPC, "Whirlwind active!");
}
void main()
{
// Zaciatok mojich uprav
object oPC = OBJECT_SELF;
// Premenna zabrani spamovaniu viriveho utoku (co sposobilo zaseknutie postavy)
if (GetLocalInt(oPC, "VIR") == 1)
{
SendMessageToPC(oPC, "Whirlwind cooldown...");
return;
}
SetLocalInt(oPC, "VIR", 1);
DelayCommand(10.0f, WhirlwindCooldown(oPC));
ClearAllActions(TRUE);
// Koniec mojich uprav
// Bioware script
int bImproved = (GetSpellId() == 645);// improved whirlwind
// * GZ, Sept 09, 2003 - Added dust cloud to improved whirlwind
if (bImproved)
{
effect eVis = EffectVisualEffect(460);
DelayCommand(1.0f,ApplyEffectToObject(DURATION_TYPE_INSTANT,eVis,OBJECT_SELF));
}
DoWhirlwindAttack(TRUE,bImproved);
}
Sakra a proč je chyba ve přání a stížnostech. To se potom skvěle hledá, když to chci opravit.
Re: virivy utok
Posted: 13:30 07. Sep 2009
by Raziel
Dodatok : Animaciu uz opravenu mas. Takze ostavaju featy a script.
Re: virivy utok
Posted: 13:57 07. Sep 2009
by kucik
Jo, řikal jsem si, že ta animace už bude v tom, cos mi dával, dík.