Page 1 of 4
Chyby Stahování
Posted: 12:12 21. Jun 2007
by Lord_Berserk
tak neni to nak zavazny ale hlasit se to prece musi

...
- nepadaj kuze z Tygru u Ivory pred Taborem obru
- u Plivniku u Ivory by bylo dobry udelat aby to peri bylo v jedny kolonce
- u Orlu v Beldskejch skalach taky v jedny kolonce
kdyzby ste se nahodou nudili muzete to opravit

Posted: 22:56 21. Jun 2007
by Sylmael
- srny u ivory nejdu stiahnut z koze
- banditom u karathy nejde urvat hlavu
Posted: 23:02 21. Jun 2007
by 566344
medved grizzly take nejde stahnout z kuze
a poznamka: vypada, ze skript na ziskavani masa ze zvere funguje jen tehdy, kdyz se podari stahnout zvire z kuze. Pokud se stazeni kuze nepovede, zadne maso neni (coz mi prijde drobet nelogicke...

)
...
Posted: 23:06 21. Jun 2007
by Lord_Berserk
no tech banditu skoda... takova pecena hlava...mnam mnam....

Re: ...
Posted: 10:09 22. Jun 2007
by Fidorka
Karathské stráži nejdou vyřezávat srdce , elfím hlídkám uříznout uši a hobitím mrňousům ufiknout palce...

skvrnité houby
Posted: 16:55 22. Jun 2007
by monstera
Nezapoměli jste na skvrnité houby ? bylo jich dřív všude plno, teď ať hledám jak hledám, nerostou. A ani když jsem vypsala vysokou odměnu za jejich nalezení, nikdo se nehlásí, že by je našel. Lucie.
Posted: 17:14 22. Jun 2007
by jitka
skvrnite houby nejsou prosla jsem skoro celou pevninu

Posted: 09:49 23. Jun 2007
by 566344
Stahovani: Vydry (stezky na vychod od Karathy) - nezustavaji mrtvolky
Posted: 10:08 23. Jun 2007
by Krata
Skvrnité houby můžou bejt ale nemusej se tak jmenovat, v receptech se píšou nové názevy rostlin a hub např. bělovous ale ještě sem houbu bělovous nenašel, jenom starej název bíla houba
Posted: 13:29 23. Jun 2007
by monstera
Krata wrote:Skvrnité houby můžou bejt ale nemusej se tak jmenovat, v receptech se píšou nové názevy rostlin a hub např. bělovous ale ještě sem houbu bělovous nenašel, jenom starej název bíla houba
Jmenujou se tygrované - nebo tygří ?... ale stejně NEJSOU !
Posted: 20:52 23. Jun 2007
by kucik
Nerad bych kecal, ale myslim ze jsem je na pevnine nasel. A ne na zadnym zakernym miste.
Posted: 08:46 24. Jun 2007
by monstera
kucik wrote:Nerad bych kecal, ale myslim ze jsem je na pevnine nasel. A ne na zadnym zakernym miste.
pokud jsi je našel, jsou vypsány odměny - Lucie nabízí 500 a Ranunkula 1000 zlatých za ukázání místa, kde rostou, a kromě toho obě je vykoupí a dobře zaplatí. Myslím ale, že jsi se spletl.
Re: skvrnité houby
Posted: 10:07 24. Jun 2007
by Anurin
monstera wrote:Nezapoměli jste na skvrnité houby ? bylo jich dřív všude plno, teď ať hledám jak hledám, nerostou. A ani když jsem vypsala vysokou odměnu za jejich nalezení, nikdo se nehlásí, že by je našel. Lucie.
A co když někdo ví ale nechce prozradit, protože jsi elfka

( nejsem si 100% jistý, ale mám za to, že jsem je párkrát viděl)
Posted: 11:16 24. Jun 2007
by Sylmael
Co som pochodil vychodnu cast Thalie az po baziny tak som videl len zlte, biele a fialove huby.
Rejty ved nam uz povedz, ci su vobec niekde tie tygrovane(skvrnite) a cervene huby. Nech aspon ja viem ze moje hladanie nieje len strata casu.
V minulosti som mal na svojej mape poznacene naleziska tychto hub:
- cierne
- cervene
- biele
- skvrnite
- zlte
- fialove
Cervene napriklad rastli v hojnom pocte u sovomedvedov. Skvrnite som videl rast u Ivory v lesikoch. Teraz prazdno...
Posted: 13:13 24. Jun 2007
by kucik
monstera wrote:pokud jsi je našel, jsou vypsány odměny - Lucie nabízí 500 a Ranunkula 1000 zlatých za ukázání místa, kde rostou, a kromě toho obě je vykoupí a dobře zaplatí. Myslím ale, že jsi se spletl.
Premejslel jsem o tom, ale to bych tvoji postavu musel nekdy potkat. Vzdycky kolem me jen tak prosvisti a kdyzuz zrovna stala na miste, tak se mi z ni nic nez voice setovej pozdrav dostat nepovedlo. A krom toho mi prijde tisicovka za odkryti tajmestvi nejhledanejsi houby trochu malo.
