Page 1 of 2

pomoc v urobeni noveho stitu

Posted: 07:23 12. Sep 2009
by Drobček
zdravit, vedieť mi poradiť ako urobit v toolseta vlastná modela štíta, ja to uz niekde čítať, len nevedieť spomenúť na aka stránka to byť, ísť mi o postup ako na to


vopreda ďakovať

Re: pomoc v urobeni noveho stitu

Posted: 07:32 12. Sep 2009
by Tretas
Otevřeš tool a dáš kreslit předměty. Vybereš jakýkoli štít a navolíš mu stejné vlastnosti jaké má ten tvuj dosavadní. A pak si pohraješ se vzhledem, na to jak chceš. No potom Uložíš modul a zapneš hru (singl) dáš si ten modul ve kterém jsi to vytvářel/a a vybereš postavu. Vezmeš si ten štít do invu, zmáčkneš esc a dáš uložit postavu. Pak si ji ve složce NWN/localvault najdeš a bude mít příponu 1.bic (například Nimue 1.bic) a tu pošleš DMku.

Re: pomoc v urobeni noveho stitu

Posted: 07:41 12. Sep 2009
by Drobček
ja ale chcieť vyrobiť taká štíta čo nebyť v ponuka toolseta, mať fotka ale nevedieť postupa

Re: pomoc v urobeni noveho stitu

Posted: 09:08 12. Sep 2009
by Krata
Potřebuješ Thalie_WB modul, je tam o dost více vzhledů, nevim proč neni veřejně stažitelnej... napiš si někomu z teamu na ICQ

Re: pomoc v urobeni noveho stitu

Posted: 09:38 12. Sep 2009
by Tretas
Drobček wrote:ja ale chcieť vyrobiť taká štíta čo nebyť v ponuka toolseta, mať fotka ale nevedieť postupa
Jo a na foru se mužeš vyjadřovat normálně, ne jako ork. :lol:

Re: pomoc v urobeni noveho stitu

Posted: 10:52 12. Sep 2009
by Radim
Krata wrote:Potřebuješ Thalie_WB modul, je tam o dost více vzhledů, nevim proč neni veřejně stažitelnej... napiš si někomu z teamu na ICQ

A co ho teda hodit ke stažení teda?
Mě je to upřímně jedno tool set umím akorát pustit :mrgreen: :mrgreen:

Re: pomoc v urobeni noveho stitu

Posted: 11:25 12. Sep 2009
by venomeq
Krato v tom toolu je hromada obrazku to jo ale co kdyz chce na stit importovat vlastni obrazek?je to nejak mozne nebo ne? myslim ze na tohle se ptal.Taky by mne to zajimalo pac bych si treba chtel urobit vlastni vzhled stitu)myslim tim obrazek nebo treba to jak tam sou ty prusvitne stity...asi na to je potreba nejakej programek ne?)
Jinak btw nikde sem tam nenasel SAI(tu vidlicku velkou co ma tupej hrot a zadne ostri) jen dyku obycejnou a ani v exotickych neni...

Re: pomoc v urobeni noveho stitu

Posted: 11:58 12. Sep 2009
by kucik
SAI je v CEPovejch hacich. Pokud chces vlastni vzhled, tak 3DS a vytvorit vlastni texturu na stit.

Re: pomoc v urobeni noveho stitu

Posted: 12:51 12. Sep 2009
by venomeq
To kucik : dekuju zrovinka sem si precetl tutorial na 3DS verzi 7 a v nejblizsi dobe to ozkousim.
Snad se mi povede udelat neco kloudnyho.

Re: pomoc v urobeni noveho stitu

Posted: 11:29 17. Sep 2009
by -RoF-
Krata wrote:Potřebuješ Thalie_WB modul, je tam o dost více vzhledů, nevim proč neni veřejně stažitelnej... napiš si někomu z teamu na ICQ
A bude někdy ten modul ke stažení?
By stačil čistý s jednou lokací, bez scriptů a předmětů ze hry.....prostě jen základ.
Na DH byl takový čistý modul, co obsahoval jen HAKy a TLK.

Re: pomoc v urobeni noveho stitu

Posted: 12:04 17. Sep 2009
by Daanri
Modul je k dispozicii na stiahnutie pre WB pomocnikov a ludi, ktori maju zaujem pomahat pri tvorbe Thalie. ;)

Re: pomoc v urobeni noveho stitu

Posted: 12:38 17. Sep 2009
by kucik
Taky bysme ho mohli uvolnit normálně.

Re: pomoc v urobeni noveho stitu

Posted: 22:32 17. Sep 2009
by Krata
souhlas, když si chce někdo udělat pěknou výbavu, má tam o dost více věcí..

Re: pomoc v urobeni noveho stitu

Posted: 12:43 18. Sep 2009
by venomeq
Halvne tim ubyde prace pro dm ....takhle kazdej druhej musel pres icq otravovat nejakeho dm :Hele posli mi ten modul thalie.. nebo...ja chci aby moje zbroj vypadal takhle a takhle muzes to udelat sim te?.
Takhle si to udela kazdej hrac sam pak jen posle prislusnemu dm a ten mu to hodi do hry( jen jednu vec bych udelal a to napsal k tomu manual jak si upravit zbroj vcetne bonusu a snizujcich vlastnosti tak jako to ma ve hre....on to dm sice kontroluje ale kdyz to kazdej druhej nebude mit tak se tim doba po kterou by to mohl hodit hraci do hry prodlouzi na hodne dlouhej cas.Tzn. Napsat ze vzhled si moho uupravit jak chteji ale vlastnosti musej nastavit dle puvodniho itemu ve hre na thalii)

Re: pomoc v urobeni noveho stitu

Posted: 13:14 18. Sep 2009
by kucik
Přidáno do sekce ,,Ke stažení" na webu.