Page 1 of 2

Berla mrazilka

Posted: 14:32 14. Sep 2009
by Radim
Dostalo se mi té pocty vlastnit artefaktovou hůl.
V popise je zmražení a při zásahu save TO 10+úroveň postavy.
Jestli to dobře chápu mělo by to v mém případě být 10+23 tudíž 33 a mám jen 14.

Re: Berla mrazilka

Posted: 14:40 14. Sep 2009
by Daanri
Pokial viem tak na predmety sa nastavuje TO vlasnosti napevno v toolsete len z urciteho poctu moznosti a uroven postavy sa do toho nijako nezapocitava.

To iste mas ako ked zosielas kuzla zo svitkov, uroven sa berie akokeby uroven svitku a nie uroven zosielajuceho a tak isto aj kuzla z predmetov.

Re: Berla mrazilka

Posted: 14:42 14. Sep 2009
by kucik
V případě kouzel sesílaných pomocí předmětů se nepočítá level majitele předmětu, protože kouzlo není dílem jeho, ale dílem předmětu.

Jinými slovy každé kouzlo sesílané předmětem má svůj konstatní level. V tomhle případě to bude teda 4.

edit: Daanri byl rychlejší. :)

Re: Berla mrazilka

Posted: 14:49 14. Sep 2009
by Radim
kucik wrote:V případě kouzel sesílaných pomocí předmětů se nepočítá level majitele předmětu, protože kouzlo není dílem jeho, ale dílem předmětu.

Jinými slovy každé kouzlo sesílané předmětem má svůj konstatní level. V tomhle případě to bude teda 4.

edit: Daanri byl rychlejší. :)
Yop už jsem si toho taky všimnul,ale přesto díky
No nechci rejpat ale takový TO mi přehodí i jezevec a na to jak je to kvalitní zbraň a vlasně nedostupná by mělo být větší :twisted:

Re: Berla mrazilka

Posted: 19:49 14. Sep 2009
by Prometheus
:lol: :lol: :lol: :lol: No... vobec nelutujem ze sa mi nepodarilo dat dokopy ziadny artefakt :lol: :lol: :lol:

TO 14 je fakt trochu malo na artefakt...

Re: Berla mrazilka

Posted: 19:52 14. Sep 2009
by tao kan
offtopic.:Takovy napad, kdyz zabijete hrace co ma nejaky artefakt...dostanete moznost si ho od nej vzit ...to by byla docela sranda pozorovat ty boje highlvl hracu .)

Re: Berla mrazilka

Posted: 19:59 14. Sep 2009
by Salyr
bylo by to zajimave kdyby ty artefakty z postav padaly,ale aby se to pak nezmenilo ze se high lvl budou jen mlatit mezi sebou kvuli artefaktum.

Re: Berla mrazilka

Posted: 20:03 14. Sep 2009
by Prometheus
Mlatit sa pre nieco s TO 14??? To asi ne.

Re: Berla mrazilka

Posted: 20:05 14. Sep 2009
by Salyr
jenze ic to ta postava nevi co to umi nez ten predmet z nekoho vymlati:D

Re: Berla mrazilka

Posted: 21:25 14. Sep 2009
by kucik
Pokud se trochu zamyslite, leckoho muze napadnout, ze OnHit Freeze asi nebude jedina vlastnost predmetu, kteremu se rika artefakt :idea:
Jedna ze ctrnacti, abych byl presny. :wink:

Re: Berla mrazilka

Posted: 19:32 15. Sep 2009
by černý vlk
Salyr wrote:bylo by to zajimave kdyby ty artefakty z postav padaly,ale aby se to pak nezmenilo ze se high lvl budou jen mlatit mezi sebou kvuli artefaktum.
když crafter vytvoří nesrovnatelně lepší věci než jsou jako artefakty, kdo by se o ně pral?

EDIT: postava se místo boje ráda artefaktu vzdá..mnohá postava :), z toho půjde poznat co je to zač :)

EDIT2: je pravda, že ta hůl má další věci..14? no, kolik z nich je použitelných pro mága? :D (to nemá být vrtání, třeba ta hůl krásně vypadá žejo :D )

Re: Berla mrazilka

Posted: 19:44 15. Sep 2009
by kucik
Treba pro zlodeje neni zrovna spatna. Ale myslim, ze i pro maga. Uz pro ty kouzla, ale hlavne bonusy.

Re: Berla mrazilka

Posted: 19:45 15. Sep 2009
by jachyra
Ja som videla jeden artefakt, čo sme s Null zložili - meč Casomyr ... a keď ho Kora uvidela, len s úsmevom pokývala hlavou a povedala, že sa od toho momentu samu seba bude volať legendárny kováč - tvorca artefaktov :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Re: Berla mrazilka

Posted: 20:31 15. Sep 2009
by Krata
ty artefakty jsou fakt divné... katana +4 neni artefakt ale s craftem jen trapná zbran pro dobrodruhy :D .. mělo by se to upravit a věřim, že to je v plánu.. s těmahel vlastnostma to nikoho nebude těšit, když to složí

Re: Berla mrazilka

Posted: 20:39 15. Sep 2009
by kucik
Problem nejsou artefakty, ale craft, kterej vytvari naprosto jiny veci, nez na kterejch jsme se domluvili.
A ano, rozhodne se s tim musi neco udelat.