Page 1 of 2
Berla mrazilka
Posted: 14:32 14. Sep 2009
by Radim
Dostalo se mi té pocty vlastnit artefaktovou hůl.
V popise je zmražení a při zásahu save TO 10+úroveň postavy.
Jestli to dobře chápu mělo by to v mém případě být 10+23 tudíž 33 a mám jen 14.
Re: Berla mrazilka
Posted: 14:40 14. Sep 2009
by Daanri
Pokial viem tak na predmety sa nastavuje TO vlasnosti napevno v toolsete len z urciteho poctu moznosti a uroven postavy sa do toho nijako nezapocitava.
To iste mas ako ked zosielas kuzla zo svitkov, uroven sa berie akokeby uroven svitku a nie uroven zosielajuceho a tak isto aj kuzla z predmetov.
Re: Berla mrazilka
Posted: 14:42 14. Sep 2009
by kucik
V případě kouzel sesílaných pomocí předmětů se nepočítá level majitele předmětu, protože kouzlo není dílem jeho, ale dílem předmětu.
Jinými slovy každé kouzlo sesílané předmětem má svůj konstatní level. V tomhle případě to bude teda 4.
edit: Daanri byl rychlejší.

Re: Berla mrazilka
Posted: 14:49 14. Sep 2009
by Radim
kucik wrote:V případě kouzel sesílaných pomocí předmětů se nepočítá level majitele předmětu, protože kouzlo není dílem jeho, ale dílem předmětu.
Jinými slovy každé kouzlo sesílané předmětem má svůj konstatní level. V tomhle případě to bude teda 4.
edit: Daanri byl rychlejší.

Yop už jsem si toho taky všimnul,ale přesto díky
No nechci rejpat ale takový TO mi přehodí i jezevec a na to jak je to kvalitní zbraň a vlasně nedostupná by mělo být větší

Re: Berla mrazilka
Posted: 19:49 14. Sep 2009
by Prometheus
Re: Berla mrazilka
Posted: 19:52 14. Sep 2009
by tao kan
offtopic.:Takovy napad, kdyz zabijete hrace co ma nejaky artefakt...dostanete moznost si ho od nej vzit ...to by byla docela sranda pozorovat ty boje highlvl hracu .)
Re: Berla mrazilka
Posted: 19:59 14. Sep 2009
by Salyr
bylo by to zajimave kdyby ty artefakty z postav padaly,ale aby se to pak nezmenilo ze se high lvl budou jen mlatit mezi sebou kvuli artefaktum.
Re: Berla mrazilka
Posted: 20:03 14. Sep 2009
by Prometheus
Mlatit sa pre nieco s TO 14??? To asi ne.
Re: Berla mrazilka
Posted: 20:05 14. Sep 2009
by Salyr
jenze ic to ta postava nevi co to umi nez ten predmet z nekoho vymlati:D
Re: Berla mrazilka
Posted: 21:25 14. Sep 2009
by kucik
Pokud se trochu zamyslite, leckoho muze napadnout, ze OnHit Freeze asi nebude jedina vlastnost predmetu, kteremu se rika artefakt
Jedna ze ctrnacti, abych byl presny.

Re: Berla mrazilka
Posted: 19:32 15. Sep 2009
by černý vlk
Salyr wrote:bylo by to zajimave kdyby ty artefakty z postav padaly,ale aby se to pak nezmenilo ze se high lvl budou jen mlatit mezi sebou kvuli artefaktum.
když crafter vytvoří nesrovnatelně lepší věci než jsou jako artefakty, kdo by se o ně pral?
EDIT: postava se místo boje ráda artefaktu vzdá..mnohá postava

, z toho půjde poznat co je to zač
EDIT2: je pravda, že ta hůl má další věci..14? no, kolik z nich je použitelných pro mága?

(to nemá být vrtání, třeba ta hůl krásně vypadá žejo

)
Re: Berla mrazilka
Posted: 19:44 15. Sep 2009
by kucik
Treba pro zlodeje neni zrovna spatna. Ale myslim, ze i pro maga. Uz pro ty kouzla, ale hlavne bonusy.
Re: Berla mrazilka
Posted: 19:45 15. Sep 2009
by jachyra
Re: Berla mrazilka
Posted: 20:31 15. Sep 2009
by Krata
ty artefakty jsou fakt divné... katana +4 neni artefakt ale s craftem jen trapná zbran pro dobrodruhy

.. mělo by se to upravit a věřim, že to je v plánu.. s těmahel vlastnostma to nikoho nebude těšit, když to složí
Re: Berla mrazilka
Posted: 20:39 15. Sep 2009
by kucik
Problem nejsou artefakty, ale craft, kterej vytvari naprosto jiny veci, nez na kterejch jsme se domluvili.
A ano, rozhodne se s tim musi neco udelat.