Page 1 of 1

CD klic

Posted: 16:43 14. Sep 2009
by venomeq
Ahoj chci se optat jak je mozne ze mi to nebere cd klic kterej mam z originalni hry? V cera sem se snim jeste pripojil.
A pritom hraci sou tam stejny jako kdyz sem byl loglej ja ,nikdo novej tam neni co sem kukal do statusu.....Sehnat novej klic kterej facha je fakt utrpeni.

Re: CD klic

Posted: 17:04 14. Sep 2009
by kucik
Co znamená pojem ,,nebere klíč"?

Re: CD klic

Posted: 17:11 14. Sep 2009
by venomeq
presneji mi ti pise pri pripojeni na server ze :Tvuj CD klic uz se na tomto serveru pouziva.
coz mi pride trosku divne pac sem nic nemenil a vcera sem hral normalne...Tatkovi se to stalo to same a musel prekopat vsechny cd klice pro hru plus znova z toho vygenerovat thalia klic...Nevim proc to takhle dela

Re: CD klic

Posted: 17:47 14. Sep 2009
by kucik
Našel jsem nějakou chybu v registracích, která to nejspíš umožňovala. Dotyčnému hráči jsem změnil klíč. Kdyžtak ať mi napíše.

Až se odpojí, tak by ti to mělo jít.

Re: CD klic

Posted: 17:54 14. Sep 2009
by venomeq
ok dekuji pro jistotu sem si napsal o novej klic pres email tak snad ho dostanu..