Oblíbené staré hry
Posted: 18:55 15. Sep 2009
Vaše zamilované staré hry
Poučen vlastní zkušeností, že kdykoliv člověk nadhodí toto nostalgické téma, celá společnost se zapojí, přikládám jistotu konverzace i sem. Opovažte se nechat toto vlákno bez odpovědi, to byste mi všechnu filosofii popřeli.
Takže, když už tu máme kulturu v podobě filmů a hudby, nesmíme opomenout v žádném případě ani PC. Jaké počítačové hry máte /vyjma NWN, pochopitelně/ nejraději? Pohled na jakou krabici od CD vyvolává hluboký povzdech? Na jakou ze starobylých kostičkovaných grafik nedáte dopustit? Preferujete klasické RPG, adventury, strategie...či snad miny?
_________________________________________________
Poučen vlastní zkušeností, že kdykoliv člověk nadhodí toto nostalgické téma, celá společnost se zapojí, přikládám jistotu konverzace i sem. Opovažte se nechat toto vlákno bez odpovědi, to byste mi všechnu filosofii popřeli.
Takže, když už tu máme kulturu v podobě filmů a hudby, nesmíme opomenout v žádném případě ani PC. Jaké počítačové hry máte /vyjma NWN, pochopitelně/ nejraději? Pohled na jakou krabici od CD vyvolává hluboký povzdech? Na jakou ze starobylých kostičkovaných grafik nedáte dopustit? Preferujete klasické RPG, adventury, strategie...či snad miny?
_________________________________________________