reklamace zasilkovy sluzby
Posted: 20:19 15. Sep 2009
dneska sem tahl balik z azurovy veze a balik z radnice k temuz npc - arcidruid v shardonskym hajku. zprvu sem se radoval jak mam stejnou cestu. baliky sem sice dovezl vcas ale arcidruid zaryte tvrdil ze si nic neobjednal.
neblbnou baliky kdyz mate dva k temuz npc?
ztrata je asi 150 za baliky x10 teda za mozny doruceni a dalsich 360 cestak
neblbnou baliky kdyz mate dva k temuz npc?
ztrata je asi 150 za baliky x10 teda za mozny doruceni a dalsich 360 cestak