Page 1 of 1

reklamace zasilkovy sluzby

Posted: 20:19 15. Sep 2009
by Sveneld
dneska sem tahl balik z azurovy veze a balik z radnice k temuz npc - arcidruid v shardonskym hajku. zprvu sem se radoval jak mam stejnou cestu. baliky sem sice dovezl vcas ale arcidruid zaryte tvrdil ze si nic neobjednal.

neblbnou baliky kdyz mate dva k temuz npc?

ztrata je asi 150 za baliky x10 teda za mozny doruceni a dalsich 360 cestak

Re: reklamace zasilkovy sluzby

Posted: 10:01 16. Sep 2009
by Bahnak
občas se mi to taky stalo... od té doby preferuji: donesu dva balíky na místo určení a jeden položím na zem. prokecnu NPC a shrábnu výdelek, zvednu druhý balík ze zeme a znovu prokecnu....

Re: reklamace zasilkovy sluzby

Posted: 18:56 20. Sep 2009
by venomeq
No ja obchazim vsechny balikova mista s mulou naberu baliky co jdou a pak roznesu ....nesl sem i 4 baliky najednou k jednomu npc a vzdy sem za to dostal zaplaceno.Tohle se mi jeste nestalo.