Page 1 of 1
Nemohu do hry
Posted: 12:31 17. Sep 2009
by Necrooo
cus lidi, nemohu do hry, pise mi to toto či tamto(níže) a nevim zda se mam pripojit k thalie.pilsfree.net či .cz
na foru mate neco jineho nez na strankach, tak nevim
Re: Nemohu do hry
Posted: 12:54 17. Sep 2009
by kucik
Pokud se podíváš na web, -> druhé odshora ,,Jak se připojit"
Bod 2, ,,Registrace na webu"
http://thalie.pilsfree.cz/jak-se-pripojit-34.htm
Code: Select all
Player Necrooo from xx.xxx.xxx.xxx CDKEY:XXXXXXXX, he has no registration.
Re: Nemohu do hry
Posted: 16:08 17. Sep 2009
by Necrooo
Aha díks, me se neschodovali ty acc.
Re: Nemohu do hry
Posted: 08:43 18. Sep 2009
by Necrooo
No tak zas novy problem. Vse zakladni haky a tak mam stazeny, ale takhle mi to zobrazuje svetla

Re: Nemohu do hry
Posted: 10:05 18. Sep 2009
by kucik
Nejspíš chyba grafický karty. Zkus si stáhnout detaily, případně zkusit jinou verzi ovladačů. Neni to náhodou nVidia?
Re: Nemohu do hry
Posted: 10:46 18. Sep 2009
by Necrooo
kucik wrote:Nejspíš chyba grafický karty. Zkus si stáhnout detaily, případně zkusit jinou verzi ovladačů. Neni to náhodou nVidia?
jojo, je to NVidia GeForcka. A visty k tomu.
Re: Nemohu do hry
Posted: 10:49 18. Sep 2009
by kucik
Měl jsem podobný problém s nVidií. Zpravidla jde o to vyzkoušet několik různých verzí ovladačů.
Re: Nemohu do hry
Posted: 12:35 19. Sep 2009
by venomeq
No mam tak Nvidii Gforce 2 a vzdy stahuju nejnovejsi ovladace a problem stim nemam....je mozne ze mas opravdu stare ovladace.
Re: Nemohu do hry
Posted: 18:39 19. Sep 2009
by Necrooo
venomeq wrote:No mam tak Nvidii Gforce 2 a vzdy stahuju nejnovejsi ovladace a problem stim nemam....je mozne ze mas opravdu stare ovladace.
Tak ja mam ovladace 186 a našel jsem i 191 ale ty se mi nechtej nainstalovat, ze to prej nenaslo ovladac. Jinak s tema 186kama mi ten ohen taky nejde - ohen a pochodne, svicky.
Re: Nemohu do hry
Posted: 09:38 22. Sep 2009
by Necrooo
Dnes zkusim ovladace 185.85 na radu kucika. Uvidime zda to pujde.
Ale divne je, ze nekdy mi to pada v te karathe(severni brana) jinde mi to jeste nepadlo jen tam.
Detaily mam na minimum, trava vypla, voda taky. Zacinam se bat vkrocit do te lokace aby mi to neslitlo - hlavne to neni vzdy ze to tam padne, nekdy projdu v pohode, jindy to padne ani nevim proc (a uz se nenacte).
Re: Nemohu do hry
Posted: 14:21 22. Sep 2009
by Necrooo
No tak se snazim naiinstalovat a pise to toto. Pritom mam 32bitovy, takze nemohu upgradovat graf.kartu.
Ps. dnes mi to spadlo, promenu v lese. trhal jsem maliny.
Re: Nemohu do hry
Posted: 15:01 22. Sep 2009
by Necrooo
Tak jsem reinstaloval ovladace a hra se mi nacetla - v miste kde mi padla hra a kde mi nechtela naskocit.