Page 1 of 1

problem z balika a dvera

Posted: 08:41 18. Sep 2009
by Drobček
zdravit, mať také dotaza

1, nemôcť ak niesť balíka v noca, byť dajaká veca (stráža či dvera z dajaká skript čo vidieť že niesť ja balíka) čo ma pustiť keď byť zamknutá dvera ? už niekolko krát sa mi stať ze byť zamknuté a ja nestihnúť doniesť balíka v časa určená

2, u elfa na ostrove v královská paláca a v krčma v prístava: keď vojsť ja dnu byť zle otočený za prechod dnu

Re: problem z balika a dvera

Posted: 10:09 18. Sep 2009
by kucik
Upravovat zamykací scripty kvůli balíkům mi nepřijde jako nejlepší. Holt si musíš rozmyslet, jestli to stihneš za světla, nebo ne.

2. Jo, o tom se, myslim, ví.

Re: problem z balika a dvera

Posted: 13:31 18. Sep 2009
by DenGrasse
Přesně. Radnice atd. mají prostě dobu kdy je otevřeno a kdy ne... a v noci tam prostý lid a jiní otrapové nesmí vstupovat, otrapy s balíkem nevyjímaje.

Re: problem z balika a dvera

Posted: 10:52 19. Sep 2009
by zachy
:D u nas ti taky neprijde postak v 11 vecer

Re: problem z balika a dvera

Posted: 15:10 19. Sep 2009
by Drobček
zachy wrote::D u nas ti taky neprijde postak v 11 vecer
tiež nemať na to presne určená časa


inak dobre tak skúsiť dať pri nosení balíka pozor na časa

Re: problem z balika a dvera

Posted: 21:50 21. Sep 2009
by Bahnak
baliky proste musíš trochu rozvrhnout časově, v noci se moc balíkovat nevyplatí, leda přes moře do hostinců apod. kde je otevřeno pořád. Na radnici prostě vládne byrokracie a na rozdíl od českých úřadů je otevřeno docela dlouho...

zmíněné přechody opravdu blbnou a také jsem vždy zády.... to kdyby někdo spravil tak mu poděkuji...