Page 1 of 1

Hostinsky oko krkovicka

Posted: 09:16 18. Sep 2009
by Necrooo
Koupil jsem si u nej dva korbely vody a nejdou mi vypit. Tak predpokladam, ze to je chyba a hlasim to, prosim 8)

Re: Hostinsky oko krkovicka

Posted: 10:07 18. Sep 2009
by kucik
Postava je musí mít v ruce, aby je mohla použít, jestli se nepletu.

Re: Hostinsky oko krkovicka

Posted: 10:44 18. Sep 2009
by Necrooo
kucik wrote:Postava je musí mít v ruce, aby je mohla použít, jestli se nepletu.
to me nenapadlo, dik, uz to funguje.