Hostinsky oko krkovicka
Posted: 09:16 18. Sep 2009
Koupil jsem si u nej dva korbely vody a nejdou mi vypit. Tak predpokladam, ze to je chyba a hlasim to, prosim 
to me nenapadlo, dik, uz to funguje.kucik wrote:Postava je musí mít v ruce, aby je mohla použít, jestli se nepletu.