Page 1 of 2
Bum bac a nelog
Posted: 17:35 19. Sep 2009
by Necrooo
Tak sem tu zase. Dnes se mi stalo ze jsem sel pesky, pomalu v karathe, prepnu na listu, pak po chvili na nwn a automaticky se mi zrusi chuze -> na beh (to znam, to je v pohode), ale jak se ma postavicka rozebehne tak BUM a BAC! Hra mi sleti. Reknu si oukej, pohoda. Zapnu, zacne se mi nacitat lokace a bum bac, opakuji 2x a to same. Resetuji PC, cekam asi tak hodku a pokousim se, ale znova.
Nevim co ted.
Chci poprosit WB zda by se mi nepodivali na tu postavicku prosim a neudelali s ni neco.
Presne umisteni je ze jsem v Karathe, tam na namesti, projdu lokaci k severni brane a dam se jakoby sikmo doprava k te dilne tam. A u nejakeho baraku mi to tam slitlo. (barak kerej sem mel po levici).
thx
Re: Bum bac a nelog
Posted: 18:05 19. Sep 2009
by Czech_Luthor
Sniž si kvalitu grafiky hry na "nízká". Mělo by to pak jít.
Re: Bum bac a nelog
Posted: 18:24 19. Sep 2009
by Necrooo
Vse sem nastavil na nejnizsi detaily, vypl ruzne efekty, ale stejne to nenabehne.

Re: Bum bac a nelog
Posted: 19:17 19. Sep 2009
by jachyra
Asi viem, čo myslíš, mne sa to raz stalo presne to isté. Pričom s inou postavou som sa bez problémov logla a hrala.
Našťastie som vtedy akurát komunikovala s jedným DM a tak sme sa dohodli, že hneď, ako sa budem ešte len logovať a on ma uvidí, ma hodí do inej lokácie. A tak sme to aj urobili a odvtedy už s tým nebol problém
Takže požiadať nejakého DM o pomoc, ak si to už nevyriešil.
Re: Bum bac a nelog
Posted: 20:55 19. Sep 2009
by Necrooo
jachyra wrote:Asi viem, čo myslíš, mne sa to raz stalo presne to isté. Pričom s inou postavou som sa bez problémov logla a hrala.
Našťastie som vtedy akurát komunikovala s jedným DM a tak sme sa dohodli, že hneď, ako sa budem ešte len logovať a on ma uvidí, ma hodí do inej lokácie. A tak sme to aj urobili a odvtedy už s tým nebol problém
Takže požiadať nejakého DM o pomoc, ak si to už nevyriešil.
Tak to nezabralo. Jsem na nekolikrat mrtvej ale furt to nacita "Karatha- severni brana". Jedine wb zda by se na tu postavicku nekoukli, nebo fakt nevim

Re: Bum bac a nelog
Posted: 22:07 19. Sep 2009
by jachyra
Na niekoľkokrát mrtvý?

ja som hovorila premiestniť, nie zabiť hehe
Re: Bum bac a nelog
Posted: 22:12 19. Sep 2009
by ravangorn
Nešlo ho přemýstit, protože ani nenaběhl do hry. Zkoušel jsem to asi 3x. Pak jsem ho zabíjel na dálku

, což taky nezabralo.
Re: Bum bac a nelog
Posted: 22:15 19. Sep 2009
by Czech_Luthor
Czech_Luthor wrote:Sniž si kvalitu grafiky hry na "nízká". Mělo by to pak jít.
Re: Bum bac a nelog
Posted: 22:18 19. Sep 2009
by jachyra
Hehe Ravangorn, dnes si si užil DM killov dosť na niekoľko mesiacov dopredu

radujme sa a tešme sa, chvála najvyššiemu thalijskému bohu Kratovi za tkú milosť.
A inak je to divné, že ti šlo jeho zabiť, ale prehodiť k sebe nie hmhm ... v mojom prípade to išlo. Našťastie.
Re: Bum bac a nelog
Posted: 10:09 20. Sep 2009
by Krata
Grafika nemusí být přímo nízká, jen ne nejlepší.. jde o nějakej efekt vody nebo tak něco.. jesli to je podobné co má Kora, musí tě někdo oprávněný ručně hodit do jiné lokace
Re: Bum bac a nelog
Posted: 12:01 20. Sep 2009
by Necrooo
Uz to jde, diky, velke diky patri wb kucik, ktery me prehodil rucne jinam. Ted se mi to normalne nalogovalo uz, dik.
Re: Bum bac a nelog
Posted: 13:04 20. Sep 2009
by kucik
Rozhodne si ale pohraj s tou grafikou. Jestli ti to tam delalo problemy, tak se to bude nejspis opakovat.
Re: Bum bac a nelog
Posted: 13:07 20. Sep 2009
by Necrooo
kucik wrote:Rozhodne si ale pohraj s tou grafikou. Jestli ti to tam delalo problemy, tak se to bude nejspis opakovat.
Problem to udelalo az ted. Predtim vubec. Sem tamtudy prochazel nekolikrat a vse v pohode, ale ted z niceho nic to padlo. Takze netusim v cem to mohlo byt.
Re: Bum bac a nelog
Posted: 20:47 22. Sep 2009
by Necrooo
Tak. Objevil jsem problem asi. Padne to kdyz se neco stane, naboosten nekdo probehne, vejdu nekam kde je moc pc, npc - obraz se zasekne jakoby.
Problem je ale ze s pameti jsem nemel nikdy problem. Takze, napada nekoho neco? Dle priznaku to vypada na pamet, ale tu mam dosti velkou. Fakt nevim

Re: Bum bac a nelog
Posted: 22:10 23. Sep 2009
by DenGrasse
Podivejs e jestli nemas zadelanej override, nebo zkus vyladit vykon procesoru (jestli mas dvoujadro...).