Page 1 of 1
Nemohu prestoupit o uroven
Posted: 19:40 19. Sep 2009
by huhulak
Zdar
Moje postava Avark Amorch, by chtela prestoupit o uroven, chci si vzit arcane archera, splnuji vsechny pozadavky na prestup vcetne penez, mam jen problem s umistenim mistra, mam rasu okridlenyho elfa a ten ma v mistnosti minus dva do base atak, a mistr je v mistosi, takze zatimco venku splnuji pozadavky tak vevnitr ne, diky tomu asi nemuzu prestoupit, skousel sem si zvednou base umele lektvarem ale to nefunguje, neslo by stim neco udelat?
Re: Nemohu prestoupit o uroven
Posted: 21:47 19. Sep 2009
by Czech_Luthor
Jediná odpověd - jsi malý lvl.
Snížení v místnosti neni problémem, protože snižuje AB nikoliv BAB (Basic Attack Bonus).
Tudíž všechny požadavky nesplňuješ. Jelikož se ti předpokládám do AB připočítává modifikátor síly (popř. obratnosti), což jak jsem řekl, nemění nic na BABu.
Re: Nemohu prestoupit o uroven
Posted: 22:12 19. Sep 2009
by DenGrasse
Base attack je konstantní, nedá se snížit ani zvýšit. Pakliže ho máš nízký, musíš počkat ještě nějaké úrovně než ho získáš dost vysoký. V char sheetu ho vidíš vypsaný.
Re: Nemohu prestoupit o uroven
Posted: 22:16 19. Sep 2009
by jachyra
Hlavne si to veľmi jednoducho otestuješ. Buď vonku a daj si akoby postup na úroveň (všetko si môžeš pozrieť, len ti jednoducho po nahodení levela, bez predošlého učenia sa u majstra, ten level nedá a zase hodí, že si ho musíš nahodiť)
a akonáhle nemáš možnosť zvolenia arcane archera .. holt, tak máš dôkaz, že ti dačo chýba

a to fakt najskôr to, čo hovoril Czech_Luthor, že nemáš dostatočný lvl.
Lebo umelým nahodením AB si fakt nepomôžeš

to by bolo priľahké oklamanie systému.
Re: Nemohu prestoupit o uroven
Posted: 00:15 20. Sep 2009
by huhulak
aha uz sem na to prisel meli ste pravdu base atak mam jen 4 misto 6, zapomel sem odecitat bonusy
mam dalsi otazku: v tom pripade musim dal postupovat barda, ale nemohu najit mistra kterej uci levly mezi 7-10, a slysel sem ze tu ani neni. je to pravda?
Re: Nemohu prestoupit o uroven
Posted: 01:01 20. Sep 2009
by huhulak
uz sem ucitele nasel, existuje muzete toto tema smazat