Page 1 of 1

Včelaření

Posted: 21:19 22. Sep 2009
by Freddy
Dobrý den vespolek ,

rád bych se v dotazovně zeptal zdali má smysl včelařit ,

tedy pokusit se vytáhnout z Plástu medu Královskou kašičku .

Je pro kašičku momentálně nějaké využití ? Dá se použít na sebe nebo prodat ?


Má smysl se snažit dosáhnout více procent ve včelaření ?

Re: Včelaření

Posted: 10:31 24. Sep 2009
by Freddy
Dosáhl alespoň někdo z hráčů možnosti vyndat z plástu královskou kašičku ?

Je to k něčemu užitečný ? Nerad bych věnoval plno času něčemu co nebude použitelný . .

Re: Včelaření

Posted: 11:40 24. Sep 2009
by G14
ja to akorat parkrat zkousela s Meg ale ty potvurky vcelicky me vzdycky akorat tak pobodaly :twisted:
ale u nekoho uz sem videla,ze ten vosk nebo cosi vytahl....tak nevim :oops:

Re: Včelaření

Posted: 12:46 24. Sep 2009
by Krata
nepoužívá se to do alchymie?

Re: Včelaření

Posted: 13:19 24. Sep 2009
by ravangorn
Z tý plástve se dal tušim vytáhnout med, klasickej jako když najdete ten nehlídanej úl (na jih od Ivory třeba). Samotnej med je k ničemu a nedá se prodat. Tu kašičku sem nikdy nevytáhnul.
Jinak do alchymie to tušim není.

Re: Včelaření

Posted: 10:08 25. Sep 2009
by Freddy
Mě osobně se zatím podařilo vytáhnout z plástve med a včelí vosk .

Med se mně podařilo prodat u Racka na náměstí hostinskému .

Přeborníka co vyškrábne i královskou kašičku marně hledám :P