Page 1 of 1

Nepochopitelne ulozeni ci nahrati

Posted: 00:20 23. Sep 2009
by Sorrow
Vzdycky kdyz naklepnu level, tak si postavu hned ulozim pres /pc soul.
Pak sem se odlognul a treba tentyz den znova lognul a mel pocit jako bych mel
mene xp.Nikdy sem z toho nic nedelal, po case dycky zapomel ale dneska sem
hral po naklepnuti levelu jeste nakej casek, pak odlog a pri znovu
lognuti me to nahralo pocet xp pri ulozeni a ne jak by melo bejt cca 420 xp pres level :?
Byl mezi tim restart ve dve odpoledne.
Stava se to taky nekomu?

Postava:Bac
Acc:sorrow

ps:jeste prosbu, kdyz pisu prispevek,tak me to pod slova dava cervene tecky, to sem
nekde neco odmacknul a nebo to muze bejt treba operou?thx

Re: Nepochopitelne ulozeni ci nahrati

Posted: 07:56 23. Sep 2009
by Daanri
Sorrow wrote:ps:jeste prosbu, kdyz pisu prispevek,tak me to pod slova dava cervene tecky, to sem
nekde neco odmacknul a nebo to muze bejt treba operou?thx
to prve neviem, ale u tych teciek je to operou a automatickou kontrolou gramatiky ;)

Re: Nepochopitelne ulozeni ci nahrati

Posted: 10:02 23. Sep 2009
by kucik
Server by měl automaticky ukládat při logoutu, ale jestli to nedělá... těžko říct. Nanejvýš tak ukládat před odlognutím.

Re: Nepochopitelne ulozeni ci nahrati

Posted: 10:21 23. Sep 2009
by Sorrow
To Daanri:neco takove sem tusil, me to prave nikdy nedelalo ale po stahnuti
posledni verze to zacalo.Ted jeste najit kde to prepnout :D

Jinak, ted sem se opet lognul a vim na 100% ze sem zustal pred odlogem u korenarky
a po dnesnim lognuti me to hodilo do hospody kde sem spal :?

Re: Nepochopitelne ulozeni ci nahrati

Posted: 11:57 23. Sep 2009
by venomeq
Co se tyce vraceni o lokaci tak se mi to stava taky...ale jen pred RR kdyz se odlognu pulhodky pred restartem ve meste vrati mne to zhruba o dve lokace dal mimo mesto...ale nikdy sem nemel pocit ani dojem ze by mi to sebralo expy...

(nechci zakladat dalsi topic tak se optam rovnou - po Delvl kdy sem stratil smrti expy mi ostaly puvodni kouzla co sem se naucil na tom lvlu(nemohl sem je sice pouzivat ale mel sem je uz naucene) ....a kdyz sem ziskal zpet tentyz lvl tak sem si mohl hodit dve nova kouzla a ty strare mi ostaly...je nebo neni to bug?)

Re: Nepochopitelne ulozeni ci nahrati

Posted: 17:36 23. Sep 2009
by kucik
Je to bug, ale nevim, jak pracný by to bylo ošetřit.

Re: Nepochopitelne ulozeni ci nahrati

Posted: 17:55 23. Sep 2009
by monstera
kucik wrote:Je to bug, ale nevim, jak pracný by to bylo ošetřit.
to už je dost dlouho, co nalogování vrací o jednu až dvě lokace zpět. Už mi na to i chcípla Ga, kdy se odlogovala dost těžce raněná o lokaci dále a nalogovala obklopena 5 skalními medvědy...A to před odlogováním používám /pc soul nejméne 2x za sebou :(