Page 1 of 1

trpasličí sekera a postih snížení útoku a snížení zranění

Posted: 12:25 26. Sep 2009
by monstera
V popisu zbraní je uvedeno:
Název Váha Dvouruční Feat Dmg Síla
Trpasličí sekyra 15 N exotické 1k10 6
Moje postava má sílu 10 a feat exotické zbraně. Po zakoupení trpasličí sekery nebyly žádné postihy hlášeny, ale druhý den po novém nalogování je při použití této sekery postih snížení útoku a snížení zranění. Proč ???
Postava je sice čaroděj, ale v popisu Zacházení se zbraní ( čaroděj ) je uvedeno, že sice všichni čarodějové začínají s touto odborností, ale mohou se také naučit zacházet s jinou zbraní - což jsem splnil tím, že jsem si vzal feat exotické zbraně.
Nevidím tedy žádný důvod pro postihy.
Monstera - Elena Ospod

Re: trpasličí sekera a postih snížení útoku a snížení zranění

Posted: 13:43 26. Sep 2009
by Sobik
Poškození. Nic jiného mě nanapadá. ;)

Re: trpasličí sekera a postih snížení útoku a snížení zranění

Posted: 15:20 26. Sep 2009
by monstera
Sobik wrote:Poškození. Nic jiného mě nanapadá. ;)
Nově koupená sekyra ??? nesmysl

Re: trpasličí sekera a postih snížení útoku a snížení zranění

Posted: 11:03 27. Sep 2009
by pepa48
mam pocit, že na webu je chybně napsanej požadavek na sílu a místo 6 by tam mělo bejt 16, tak jak to je např u srovnatelné zbrani bastardu

Re: trpasličí sekera a postih snížení útoku a snížení zranění

Posted: 11:20 27. Sep 2009
by monstera
pepa48 wrote:mam pocit, že na webu je chybně napsanej požadavek na sílu a místo 6 by tam mělo bejt 16, tak jak to je např u srovnatelné zbrani bastardu
V tom případě je za chybu odpovědný štáb a já požaduji provedení úprav, které odstraní následky tohoto omylu. Strategii volby faetů jsem podřídil požadavku získání co nejúčinější zbraně na blízko při síle 10. V tom případě požaduji změnu faetu na smrtící, odebrání této sekery a navrácení pořizovací ceny- zakoupena u kováře v Ivory

Re: trpasličí sekera a postih snížení útoku a snížení zranění

Posted: 11:22 27. Sep 2009
by jachyra
Už si pýtam povolenie, či to môžem urobiť :mrgreen:

Re: trpasličí sekera a postih snížení útoku a snížení zranění

Posted: 14:20 27. Sep 2009
by monstera
jachyra wrote:Už si pýtam povolenie, či to môžem urobiť :mrgreen:
to je na dlouhý lokte, vyřeším to delevelem - mockrát chcípnu, abych se dostal o 2 lvl dolu a nahodil to znova

NEEEE, ono to je o 3 lvl a na to už nemám nervy. Zakládám novou postavu.....

Re: trpasličí sekera a postih snížení útoku a snížení zranění

Posted: 00:35 28. Sep 2009
by Krata
v klidu, jesli to je naši chybou, napravíme

Re: trpasličí sekera a postih snížení útoku a snížení zranění

Posted: 11:19 28. Sep 2009
by monstera
Krata wrote:v klidu, jesli to je naši chybou, napravíme
Napraveno na nové postavě, díky