Page 1 of 3

identita

Posted: 13:26 27. Sep 2009
by jogurt
chtel bych se zeptat, zda by slo aby pri noseni helmy nebo kápě nebylo možno vidět hráčovo jméno :)

Re: identita

Posted: 22:01 27. Sep 2009
by kucik
Technicky by to slo, ale dle IC kape neznemoznuje rozpoznatelnost postavy. Takze nevim, jestli by to bylo zrovna vhodne.

Re: identita

Posted: 22:32 27. Sep 2009
by jogurt
kucik wrote:Technicky by to slo, ale dle IC kape neznemoznuje rozpoznatelnost postavy. Takze nevim, jestli by to bylo zrovna vhodne.
Co se tyce rozpoznani identity tak dle kápě mu nejde vidět do tváře rovněž helma. Hráč by musel aspon trošku dávat pozor na vzhled jeho oblečení.
Navic by se aspon vic kontrolovali lidi a kazdej by neutikal jen co vidi jmeno podtemnana.

Re: identita

Posted: 22:51 27. Sep 2009
by Grunt
Nejlepší by bylo jemno skryt vždy, kápě nekápě...

Re: identita

Posted: 00:04 28. Sep 2009
by jogurt
To ne.. to by bylo jako by cela Thalie pak trpela amnesií :D rád bych poprosil o přezkoumání tý úpravy týmem thalie

Dekuji

Re: identita

Posted: 00:33 28. Sep 2009
by Krata
kápě neslouží k zakrytí tváře.. zkus si někdy dát kapuci do xichtu tak, aby ti nebyl vidět obličej a dál se pohyboval, neuvidiš na kork :) .. u helem by zakrytí jména nebylo špatné, u kápě ten obličej vidět bude, minimálně část.. na to si zvykněte :wink:

Re: identita

Posted: 08:12 28. Sep 2009
by Grunt
Jo jo s tím viděním obličeje souhlasím. Ale s tou amnesii ani ne.

Re: identita

Posted: 09:18 28. Sep 2009
by jogurt
Dobře tak třeba u masek, helmy by to nemuselo být poznat. Slo by to tedy zrealizovat? Nemam odhad jak dlouho by to mohlo trvat.

Re: identita

Posted: 10:10 28. Sep 2009
by kucik
Slo, ale zatim nevim kdy bych se k tomu dostal.

Re: identita

Posted: 10:52 28. Sep 2009
by Czech_Luthor
Podle mě je něco takového naprostá hloupost, jelikož je tato věc zcela individuální, co se týče hry jedince. Chcete-li abyste zrovna Vy nekoukali na jména ostatních, zapněte si nastavení a tam si vypněte zobrazování informací nad postavou. Jak jednoduché a prosté, pochybuju že je Thalie na tom tak špatně, co se týče RP aby něco takového museli dělat WBs.

1) Ubíráte tim čas, který je potřeba na daleko důležitější věci
2) A stejně vám to bude k prdu, když bude někdo běhat se zapnutým Player Listem nebo si na vás zapne popisek, kde mu jméno vždy vyskočí.
3) Jméno se stejně zobrazuje dole v chatovém okně a nad dotyčným vyskočí bublina s textem, tudíž je vše snadno rozeznatelné.

Re: identita

Posted: 11:22 28. Sep 2009
by monstera
Czech_Luthor wrote:Podle mě je něco takového naprostá hloupost, jelikož je tato věc zcela individuální, co se týče hry jedince. Chcete-li abyste zrovna Vy nekoukali na jména ostatních, zapněte si nastavení a tam si vypněte zobrazování informací nad postavou. Jak jednoduché a prosté, pochybuju že je Thalie na tom tak špatně, co se týče RP aby něco takového museli dělat WBs.

1) Ubíráte tim čas, který je potřeba na daleko důležitější věci
2) A stejně vám to bude k prdu, když bude někdo běhat se zapnutým Player Listem nebo si na vás zapne popisek, kde mu jméno vždy vyskočí.
3) Jméno se stejně zobrazuje dole v chatovém okně a nad dotyčným vyskočí bublina s textem, tudíž je vše snadno rozeznatelné.

Jim nejde o to, aby oni neviděli jméno, ale aby nebylo vidět jejích jméno a oni mohli beztrestně lovit lowlevely ...

Re: identita

Posted: 11:31 28. Sep 2009
by Czech_Luthor
Jak řikám, maj smůlu, nejde to.

Re: identita

Posted: 11:44 28. Sep 2009
by Pajule
já neivm proč furt chcte závádět takovi systémy?neumíte to už ukecat rp nebo co? :evil: ...bože myslim že luthor to napsal nejlíp , nikdy se tohe nepotřebovalo ;) nemylsim si ,že by to ted bylo velenutný

Re: identita

Posted: 11:50 28. Sep 2009
by jachyra
Paja, no ty už máš čo hovoriť .. keď tvoja postava stretla muža, ktorý bol komplet zahalený a zakrytý, aby nebol spoznať a tvoja postava ho hneď identifikovala a presne popísala tvár a všetko ... tak to je fakt RP okecanie.

Súhlasím, že kopec ľudí fakt nevie zahrať, že postavy nepoznajú hneď podla mena, a môže mať postava trebars aj xicht zafarbený, zmenený hlas, prilbu na hlave a všetko a hneď ho samozrejme spoznajú, lebo hento tamto ... ako sa mi teda konkrétne raz stalo. Ale to už je chyba tých hráčov, že hrajú svoje RP, bez ohľadu na ostatných.

Ale ako Czech_Luthor napísal, nemá zmysel zakrývať meno, lebo hráči si to aj TAK zistia a budú to hrať úplne rovnako, akoby tam to meno bolo.

Re: identita

Posted: 13:58 28. Sep 2009
by Pajule
zřejmě narážíš na cartyho?:D
jinak nechci narážet nebo snad žalovat :D , ale nějakej týden zpátky , když byla Alleya zahalená a mluvila jinak a byla po proměně tak jí Kora též poznala ;) říkalas podle postavy..takže nevim.. ;) :D


jinak zbytečně se fakt bude dělat něco na víc...když maí chudáci plno práce a málo času