Page 1 of 2

Možnost ukládání informací

Posted: 17:17 27. Apr 2007
by monstera
Možná blbej nápad, ale nešlo by jako prevence takových útoků udělat možnost, aby si hráč mohl stáhnout důležité údaje - řemeslnický deník, obsah persistence, charakter postavy - na svůj počítač , aby v případě útoku bylo podle čeho se vracet zpět ? Těžce poškozená Lucie.

Re: Možnost ukládání informací

Posted: 17:19 27. Apr 2007
by Rejty
Na novém systému zabezpečení se již pracuje. Ztracený věci budou navráceny, jen to chce čas. Poškozená byla celá Thalie, ale škody sou již téměř opraveny, za chvíli to bude zase ok. :wink:

Posted: 00:07 28. Apr 2007
by Sylmael
Charakter postavy sa da ulozit zo stranky thalie tam ako je prihlaseni -> potom kliknes na postavu a ulozi sa ti subor s priponou BIC. Alebo v hre das ESC klavesu a hore vpravo tusim je ikonka exportovat postavu, ta sa potom ulozi do zlozky localvault na tvoj pocitac.

Takto exportovana postava ma remeselnicky dennik a ked sa nemylim tak su na nom zapisane udaje o vyske skilov v remesle. Je to tak ci nie?

Persistentne truhly a ich obsah asi tazko ulozit hracovi na komp ako zalohu. To skor robit zalohu persistencie raz za mesiac. ;)

Posted: 10:43 28. Apr 2007
by monstera
to Symael:
ovšem toto ukládání je stále na serveru Thalie, a když dojde k útoku na server, je to taky ohrožené. proto jsem myslel ukládat si - alespoň jako informativní - tyto údaje na disk vlastního počítače . Monstera - Lucie Exos

Posted: 11:25 28. Apr 2007
by monstera
to Symael II.
Jo, na svém počítači jsem našel v adresáři localvault skutečně nahrávky, a to z 15.3 a z 14.4. Pomohly by nějak v rekonstrukci znalosí postavy ? a když ano, jak to provést ??? Monstera - Lucie Exos

Posted: 18:42 28. Apr 2007
by Rejty
Spis Jaarovi nahlaste, o co ste prisli a on to vrati v databazi.

Posted: 13:27 30. Apr 2007
by Pajule
sme vcera s jitkou kecali a nějak nás napadlo , co třeba udělat nikdy nco jako ples????je to jen návrh :lol: :roll:


___________________________
Anny Williemová - moc pěkná zaklínačka a sestra Daniela Williema

Posted: 13:34 30. Apr 2007
by Daanri
Trosku off topic :lol: :lol: :lol:

Ale odpoviem aj tak...planuje sa spolu s dalsimi akciami ale caka sa na novy server.

Posted: 14:14 30. Apr 2007
by Rejty
To je trochu vic OT :lol: :lol: :lol:

Posted: 20:14 30. Apr 2007
by melvik
To ja sem si dal vcera jogurtovou zmrzku. :)

Posted: 21:36 30. Apr 2007
by Rejty
Ja mam radsi jahodovou :lol:

Posted: 23:30 30. Apr 2007
by Daanri
Podla mna je najlepsia vanilkova :lol:

Posted: 00:00 01. May 2007
by Rejty
Jo, ta je taky dobry :twisted:

Posted: 01:01 01. May 2007
by pepa48
smazte to uz :lol:

Posted: 01:14 01. May 2007
by Rejty
A jak si pak vyberem nejlepsi zmrzlinu? :roll: :lol: