Page 1 of 3

trezor v karathské dílně

Posted: 08:42 04. Oct 2009
by Esuliams
Ahoj,
trezor nefunguje tak jak má. Když do něho Lens vložil pár předmětů, napsalo to, že e trezor obnovuje a že se přidané předměty neuložily(viz screen).
Já jako druhý hráč otevřu jeho trezor a můžu si libovolně vzít jeho předměty. (do mého trezoru mě to nepustí).
Díky za opravu

Re: trezor v karathské dílně

Posted: 08:57 04. Oct 2009
by Necrooo
Viz http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 464#p54464

Edit: Dle me byste meli pockat az to vyhodi hlasku ze to je obnoveno, do te doby cekat.

Re: trezor v karathské dílně

Posted: 09:02 04. Oct 2009
by Esuliams
My jsme čekali, ale už se to obnovuje asi dvě hodiny a stále nic. A také jsme zkoušeli všechny věci vyndat

Re: trezor v karathské dílně

Posted: 10:37 04. Oct 2009
by kucik
Sakra...

Re: trezor v karathské dílně

Posted: 10:50 04. Oct 2009
by kucik
Pardon. Moje chyba. Po polednim restartu bude opraveno.

Re: trezor v karathské dílně

Posted: 10:59 04. Oct 2009
by Esuliams
Děkujeme

Re: trezor v karathské dílně

Posted: 14:59 04. Oct 2009
by Esuliams
Teď ten trezor dělá tohleto:

Re: trezor v karathské dílně

Posted: 15:32 04. Oct 2009
by kucik
To je tak, kdyz to poradne neotestuju...

Re: trezor v karathské dílně

Posted: 15:55 04. Oct 2009
by kucik
Tak snad posledni oprava, jenom co se podari restartovat server. :oops:

Re: trezor v karathské dílně

Posted: 16:14 04. Oct 2009
by kucik
Zkus to jeste, prosim. Snad uz jsem tam nic nepotento..

Re: trezor v karathské dílně

Posted: 16:27 04. Oct 2009
by Esuliams
Zkusila jsem a vše v pořádku.
Děkuju

Re: trezor v karathské dílně

Posted: 21:04 12. Oct 2009
by bigbull666
Mno nevim jak se to stalo,
ale me a nekolika dalsim hracum z inventare zmizel klic od trezoru... kdyz si koupim novej klic, dostanu se k tem vecem, co jsem si tam dal?

Re: trezor v karathské dílně

Posted: 21:06 12. Oct 2009
by ATom
bigbull666 wrote:Mno nevim jak se to stalo,
ale me a nekolika dalsim hracum z inventare zmizel klic od trezoru... kdyz si koupim novej klic, dostanu se k tem vecem, co jsem si tam dal?
No me zmizely klice od všech trezoru a doufám že si nebudu muset kupovat nové trezory a dostanu náhradu.

Re: trezor v karathské dílně

Posted: 21:16 12. Oct 2009
by kucik
kucik wrote:Kdo prisel chybou o klic od trezoru, nebo neceho jinyho, at poprosi DM o nahradu.
Po ziskani noveho klice se bez problemu dostanete ke svym vecem.

Re: trezor v karathské dílně

Posted: 22:52 12. Oct 2009
by Cairon
Zatím jsem vyřešil klíče všech kteří se mi ve hře ozvali...jestli ještě někdo má problém se ztrátou klíče rád pomůžu.