Page 1 of 1
Kapacita serveru
Posted: 13:50 04. Oct 2009
by bigbull666
Zdravim,
hraju tu jiz nejakej patek a zatim se mi to nestalo az dnes. A co ze se mi to vlastne stalo? Nemohl jsem se pripojit do hry, pac server uz byl plny. Tak jsem se chtel jenm optat, zda-li by bylo mozne max. kapacitu o kousek navysit...
Re: Kapacita serveru
Posted: 13:54 04. Oct 2009
by kucik
Zkusmo jsem to zvednul. Snad to bude server zvladat. Nevim, jak se server pri tomhle zatizeni choval.
Re: Kapacita serveru
Posted: 13:55 04. Oct 2009
by Sorrow
Tak to je skvela zprava ikdyz ne pro tebe
Tohle sem tu jeste nikdy necetl ze by se nekdo
nemohl lognout diky topstavu.
Re: Kapacita serveru
Posted: 13:57 04. Oct 2009
by Rejty
Budeme muset rozdat nějaký BANy!

Re: Kapacita serveru
Posted: 14:05 04. Oct 2009
by Czech_Luthor
dneska mě to dost vylekalo když jsem viděl 39/40

Re: Kapacita serveru
Posted: 14:38 04. Oct 2009
by Sobik
To je nic, já sem viděl 41/40.
Re: Kapacita serveru
Posted: 14:46 04. Oct 2009
by kucik
Me by hlavne zajímalo, jak se server pod takovym zatížení choval. Jestli byli nejaky lagy a tak. Kor kdyz tam bylo i nekolik DM.
Re: Kapacita serveru
Posted: 14:53 04. Oct 2009
by Sobik
Byly, a strašný.

Re: Kapacita serveru
Posted: 16:04 04. Oct 2009
by jachyra
Ja ani manžel sme nemali vôbec žiadne.
Re: Kapacita serveru
Posted: 00:11 05. Oct 2009
by photter
tak to sou fakt skvělý zprávy, gratulace celýmu týmu a hlavně aktivním DMkům "thumbup"
Re: Kapacita serveru
Posted: 00:37 05. Oct 2009
by Pajule
ty jo já nikdy s tutim žádné problém

Re: Kapacita serveru
Posted: 01:22 05. Oct 2009
by Radim
Já už na lagy nehraju a nebavěj mě
Upřímně už sem něměl pěkně dlouho a tohle na to nemělo žádný vliv.
Re: Kapacita serveru
Posted: 07:34 05. Oct 2009
by Theogil I
Velká gratulace ó nejmocnější z mocných, teď už jen držím palce aby to nový server utáhl.
P.S. stejně si myslím, že tolik lidí tam bylo jenom proto, že se Pajulka stala DM adeptem
