Page 1 of 1
BAN
Posted: 10:56 07. Oct 2009
by jouda
Zdravím admin tým chtěl bych se zeptat jestli by bylo možné odbanovat hráče zigy99,tnn555
píšu protože už sem si uvědomil po 4 měsicích banu,že podvádět se nevyplácí a tímto se chci omluvit jestli sem urazil rejtyho a žádám o prominutí.
Re: BAN
Posted: 13:39 08. Oct 2009
by Rejty
jouda wrote:Zdravím admin tým chtěl bych se zeptat jestli by bylo možné odbanovat hráče zigy99,tnn555
píšu protože už sem si uvědomil po 4 měsicích banu,že podvádět se nevyplácí a tímto se chci omluvit jestli sem urazil rejtyho a žádám o prominutí.
Ne, nebylo by to možné.
Zigy99:
Šancí už jsi dostal, BAN už si měl dostat dávno. Jsi nepoučitelný podvodník a i přes několikeré tresty a varování BANem jsi nedostal rozum.
Tnn55:
To, co jsi tu předvedl, nemá obdoby. S tvým chováním řeznického psa tu nemáš co dělat. To ani nemluvím o tom, že jsem tvému údajnému bratrovi (možná smyšlenému, třeba jsi tu hrál ty) dovolil hrát ze stejné IP i po tom výstupu.
Thalie není holubník a podvody se tu budou tvrdě trestat!
Re: BAN
Posted: 19:11 08. Oct 2009
by jouda
Snažím se tady říct že sem se poučil z toho že jsem 4 měsíce nehrál ale ty to prostě ignoruješ a pořád vycházíš z toho co jsem kdysi udělal nevim proč to děláš jiní admini to pochopily ale ty prostě ne!!
Re: BAN
Posted: 22:16 08. Oct 2009
by Krata
tak bacha, ne každej admin by vás bral zpátky.. na foru teamu se to dost dlouho probíralo, to neni jen z Rejtyho hlavy.. k čemu by pak byli tresty, kdyby někdo dostal trvalej BAN a za pár měsíců si napsal o odbanování.. udělali jste hovadiny? Váš problém, tresty jsou jasně vypsané a dostali jste i varování.. nevim co řešíš
tn555, ten dal dost najevo že mu je Thalie volná, nu.. on je Thalii taky volný

Re: BAN
Posted: 10:37 09. Oct 2009
by jouda
dobře no jen sem se snažil říct že já si thálie vážím a už bych nic takového neudělal proto sem vůbec píšu.
Re: BAN
Posted: 10:47 09. Oct 2009
by jachyra
A samozrejme, ako ďalšia najlepšia možnosť, ako ukázať úctu k Thalii a teamu je hneď po zamietnutí útočiť na Rejtyho? No tak popravde, takúto úctu bych radšej nechcela.
Re: BAN
Posted: 13:29 09. Oct 2009
by Rejty
jouda wrote:dobře no jen sem se snažil říct že já si thálie vážím a už bych nic takového neudělal proto sem vůbec píšu.
To už si ukázal, jak si Thalie vážíš a že přestaneš podvádět to je opravdu jasné z toho, že ti nestačilo několik trestů a varování a podváděl si vesele dál. Všechna čest! Hráče jako ty tu nechceme. Sbohem!
Zamčeno!