Page 1 of 1
Změna vzhledu
Posted: 20:17 07. Oct 2009
by Jose
Byl by tu někdo z dm tymu tak hodný a pomohl mi upravit vzhled veci v invu mojí postavy? Předem děkuji za odpověd případně i pomoc.
Postava: Fahd
Re: Změna vzhledu
Posted: 12:08 08. Oct 2009
by Hacanus
Toolset ti je plne k dispozici

Re: Změna vzhledu
Posted: 12:12 08. Oct 2009
by Daanri
Re: Změna vzhledu
Posted: 12:28 08. Oct 2009
by -RoF-
Pardon, že mluvím za něj, ale dle mě on myslel aby mu ten DM ty šaty předal, takže asi tak
Vytvořené je má.....asi.
Re: Změna vzhledu
Posted: 14:50 08. Oct 2009
by Pajule
tak se ozvi

nějak ti to tam dodam

Re: Změna vzhledu
Posted: 21:12 27. Nov 2009
by Kratos
Zdravim, chtěl jsem se zeptat, zda by se nedalo do underdarku k barvířovi umístit taky možnost předelání věcí jako to je nahoře? Pač ty nové věci co jsem viděl že se dají teď "vymodelovat" jsou prostě cool

. Image je image

.
Dikec
Re: Změna vzhledu
Posted: 21:23 27. Nov 2009
by kucik
Jj, ja jsem to predtim nemohl najit. Soupnu to tam co nejdriv.
Re: Změna vzhledu
Posted: 20:21 07. Dec 2009
by Kratos
Hoj, mam takovy dojem ze v podtemnu ted nefunguje barvir, nevim jak to bylo driv ale ted na napsani cisla napise (tak to bude za 100 zlatych) a kdyz dam zaplatit tak odpoví ..bude to za 0 a vizualne se samo nic nezmeni. Jinak do truhly to taky vlozit nejde ..nejakym zahadnym zpusobem se obcas odemkne a pak se to zni musi nejak pochybne pacit

a na te soše se saty take nezobrazi.
No treba to jen delam blbe

mužete na to nekdo mrknout ?
Dikec
Re: Změna vzhledu
Posted: 20:31 07. Dec 2009
by Bahnak
resil jsem to pár dní zpět v jiném topicu, muj drow už čtvrtý den čeká na obarvení zbroje neboť po podtemnu behá v craftové bílé zbroji... jako pěstí do oka...

Re: Změna vzhledu
Posted: 18:04 11. Dec 2009
by Kratos
Jojo, taky jsem pan bílý

. To vypadá na renesanci underdarku
