Page 1 of 1

Změna vzhledu

Posted: 20:17 07. Oct 2009
by Jose
Byl by tu někdo z dm tymu tak hodný a pomohl mi upravit vzhled veci v invu mojí postavy? Předem děkuji za odpověd případně i pomoc.

Postava: Fahd

Re: Změna vzhledu

Posted: 12:08 08. Oct 2009
by Hacanus
Toolset ti je plne k dispozici :twisted: :twisted:

Re: Změna vzhledu

Posted: 12:12 08. Oct 2009
by Daanri

Re: Změna vzhledu

Posted: 12:28 08. Oct 2009
by -RoF-
Pardon, že mluvím za něj, ale dle mě on myslel aby mu ten DM ty šaty předal, takže asi tak :wink:
Vytvořené je má.....asi.

Re: Změna vzhledu

Posted: 14:50 08. Oct 2009
by Pajule
tak se ozvi ;) nějak ti to tam dodam :D

Re: Změna vzhledu

Posted: 21:12 27. Nov 2009
by Kratos
Zdravim, chtěl jsem se zeptat, zda by se nedalo do underdarku k barvířovi umístit taky možnost předelání věcí jako to je nahoře? Pač ty nové věci co jsem viděl že se dají teď "vymodelovat" jsou prostě cool ;-). Image je image 8-).
Dikec

Re: Změna vzhledu

Posted: 21:23 27. Nov 2009
by kucik
Jj, ja jsem to predtim nemohl najit. Soupnu to tam co nejdriv.

Re: Změna vzhledu

Posted: 20:21 07. Dec 2009
by Kratos
Hoj, mam takovy dojem ze v podtemnu ted nefunguje barvir, nevim jak to bylo driv ale ted na napsani cisla napise (tak to bude za 100 zlatych) a kdyz dam zaplatit tak odpoví ..bude to za 0 a vizualne se samo nic nezmeni. Jinak do truhly to taky vlozit nejde ..nejakym zahadnym zpusobem se obcas odemkne a pak se to zni musi nejak pochybne pacit :? a na te soše se saty take nezobrazi.
No treba to jen delam blbe :wink: mužete na to nekdo mrknout ?
Dikec

Re: Změna vzhledu

Posted: 20:31 07. Dec 2009
by Bahnak
resil jsem to pár dní zpět v jiném topicu, muj drow už čtvrtý den čeká na obarvení zbroje neboť po podtemnu behá v craftové bílé zbroji... jako pěstí do oka...:-)

Re: Změna vzhledu

Posted: 18:04 11. Dec 2009
by Kratos
Jojo, taky jsem pan bílý 8). To vypadá na renesanci underdarku :wink: