Page 1 of 2
Jezdci!
Posted: 11:53 10. Oct 2009
by Esuliams
Vážení měsští jezdci, kvůli vám některým hráčům hra padá, některým zamrzne třeba na půl minuty, některým se seká. Berte ohledy na ostatní.
Kdybyste byli tak laskaví a přes město(mluvím hlavně o Karathe) ty koně vodili, bylo by to výborné.
Díky, Esu
Re: Jezdci!
Posted: 12:06 10. Oct 2009
by Tretas
A ještě k tomu je rychlá jízda přes město zakázaná, takže opatrně na to.
Re: Jezdci!
Posted: 12:20 10. Oct 2009
by jachyra
Je to pravda, i keď nám to neblbne, ale nie je problém to vyriešiť, ako to robí môj manžel, a teda obchádzaním mesta okolo hradieb, tiež je to rýchle. A prípadne tak prinajhoršom viesť koňa akoby za uzdu.
Re: Jezdci!
Posted: 12:22 10. Oct 2009
by Pajule
ono to hází slušný lagy i když je hodně koní u severn brány , pak to hodí ještě jeden lag jak jsou tam ty rekruti s důstojníkem

to pak je fakt o nerva
Re: Jezdci!
Posted: 12:24 10. Oct 2009
by -RoF-
Jo tohle mi už taky delší dobu vadí. A ještě k tomu se tu vyrojilo plno paladinů a ti jejich extra lagující koně. Bylo by i ohleduplné ty koně netahat na místa, kde je víc lidí, pak to opravdu hrozí pádem hry a podobně.
Koně jsou sice krásní, ale ty seky a pády jen kazí hru.
Díkas

Re: Jezdci!
Posted: 12:26 10. Oct 2009
by kucik
Bohuzel s temi novymi bioware animacemi je problem. Maji prilis mnoho polygonu. Snad se nekomu podari najit nejake alternativni animace.
Re: Jezdci!
Posted: 12:36 10. Oct 2009
by Esuliams
Kuciku, ono by pro začátek stačilo, kdyby ti paladinové nelítali přes náměstí s těma koňma jak splašení.
Ale neříkám, že to dělaj jenom oni.
Mě stačí, když někdo proběhne kolem mě se skákající mulou za sebou
Re: Jezdci!
Posted: 13:33 10. Oct 2009
by Sobik
Ještě bych jezdce chtěl poprosit, aby s těmi koňmi nejezdili v jeskyních. (i to jsem viděl)
Díky.

Re: Jezdci!
Posted: 13:44 10. Oct 2009
by Tretas
Sobik wrote:Ještě bych jezdce chtěl poprosit, aby s těmi koňmi nejezdili v jeskyních. (i to jsem viděl)
Díky.

Udělej fotku a nahlas DM, je to proti pravidlům.
Re: Jezdci!
Posted: 18:38 10. Oct 2009
by Necrooo
Ja bych poprosil hrace aby nestali AFK na frekventovanych mistech - viz Ivory u hospody, jeden nejmenovany paladin co byl afk s boostama pres 30minut a sedel na koni. Nekolikrat jsem tamtudy prosel a krasne se to sekalo.
Re: Jezdci!
Posted: 10:43 11. Oct 2009
by zachy
Me se normalni kone nesekaji vubec. Jediny co jsou problemovy jsou ty paladinsky mounti.
Re: Jezdci!
Posted: 10:51 11. Oct 2009
by Grunt
Mi to blbne jen když potkám někoho na paladinském koni. Na normálním ne. Nebylo by lepší toho paladinského zrušit a det jim zdarma na tom levelu obyčejného?:
Re: Jezdci!
Posted: 11:34 12. Oct 2009
by Sveneld
jenze paladinskej kun ma svoje utoky co sem koukal v singlu - takze takovej mounted summon
Re: Jezdci!
Posted: 14:11 12. Oct 2009
by Tretas
Sveneld wrote:jenze paladinskej kun ma svoje utoky co sem koukal v singlu - takze takovej mounted summon
Plus dá se vyvolat kdekoli, muže zemřít a oni si vyvolaj nového.
Re: Jezdci!
Posted: 11:58 24. Oct 2009
by Danseur
Ahoj, chci se zeptat na následující věc. Kůň i poník se mi zdají pro půlčíka přiliš velká zvířata. Bylo by možné třeba jezdecké prase ? Trpaslíci by na něm mohli jezdit taky..
