Page 1 of 1
Lepší útočiště
Posted: 17:49 10. Oct 2009
by Radim
Přijde mi že to nějak blbne,jelikož na mě potvory útočej když jsem blízko nic a běhaj jako bych ho na sobě neměl.Ale jakmile se od nich trošku vzdálím je to zase v normálu.Navíc i přes provedenej útok se nezruší.
Re: Lepší útočiště
Posted: 18:50 10. Oct 2009
by kucik
Jo, blbne.
Re: Lepší útočiště
Posted: 09:51 11. Oct 2009
by Radim
kucik wrote:Jo, blbne.
A bude se to nějak řešit nebo to necháš?Je to celkem záchranná brzda pro mága

Re: Lepší útočiště
Posted: 10:14 11. Oct 2009
by kucik
Ja si myslim, ze to je jen jeden efekt, tak s tim asi nepujde moc delat. Ale kouknu se.
Re: Lepší útočiště
Posted: 11:53 11. Oct 2009
by ravangorn
Jestli to pomůže tak útočiště funguje skoro vždy pokud je zakouzleno dřív než se vejde s nepřátelskýma NPC do lokace. Při zakouzlení v boji se stává, že nefunguje.
Re: Lepší útočiště
Posted: 12:10 11. Oct 2009
by Manas
no nejak to blbne....
kdyz na sobe mam lepsi utociste (plast) obcas se stane,ze po nacteni lokace,nez potvory zrudnou,tak me vidi a pak uz po me proste jdou jak vosi na med...
tudle sem zdrhal pred arktickym vlkodlakem,mel sem docela vytr...mel bych ty pruzkumy omezit

Re: Lepší útočiště
Posted: 12:15 11. Oct 2009
by kucik
A neni to problem jen v tom, ze pokud je na vas NPC uz zacilene, tak pokracuje v utoku i pres zakouzlene GS?
Re: Lepší útočiště
Posted: 12:24 11. Oct 2009
by Lord_Berserk
treba u psyjoniku v prahvozdu utociste nefunguje ty ho vodhalej nebo proste ho ignorujou . . . a Kuciku uz si se podival na tamten bug s utocistem co sem ti vo nem rikal ?

Re: Lepší útočiště
Posted: 13:54 11. Oct 2009
by Manas
i kdyz je na me potvora zamerena dam GS a proste zmizim je to cajk, ale nektery potvory te proste videj
napr horsky obri v krynu nebo harpyje v alansijskech
neni spis mozny ze ho naky potvory prohlidnou?
Re: Lepší útočiště
Posted: 13:58 11. Oct 2009
by Radim
Blbne to i když ho máš na sobě a projdeš do nový lokace.Dneska do mě pražil i obyč hákovej ďas dole.
Re: Lepší útočiště
Posted: 14:18 11. Oct 2009
by kucik
Mozna by mohl byt problem, ze NPC vidi PC drive, nez se korektne nastavi frakce a tudiz v te chvili vidi do utociste.
Re: Lepší útočiště
Posted: 22:02 11. Oct 2009
by Sobik
Tuším, že se tomu říká "Autofollow bug" a týká se i invisu.
Re: Lepší útočiště
Posted: 22:43 11. Oct 2009
by kucik
Jo, ale jde mi o to, jestli je to fakt jen tenhle problem, nebo i neco jinyho.