Page 1 of 1

Fallionovo zápisky.

Posted: 14:03 11. Oct 2009
by Czech_Luthor
Část první.

Thalijské datum 10.11.1505 21:00

Všechno probíhá podle plánu. Odčiňování mých hříchů pomalu postupuje přesně tak jak potřebuji. První věc byla ta neštastná věc s koboldem. Složim jsem za jeho duši a klid modlitbu, někteří vojáci v Dar Garagu si nejspíš mysleli, že jsem se zbláznil, když jsem u hrobečku toho nevinného tvora proseděl celý večer, ale on si to zasloužil. To co se stalo, se určitě stát nemělo. Každopádně doufám, že jeho duše konečně dojde pokoji, po mém neštastném zareágování. Chybama se jeden učí a pak zaně musí platit.

Re: Fallionovo zápisky.

Posted: 14:07 11. Oct 2009
by Czech_Luthor
Část druhá.

Thalijské datum 13.11.1505 18:00

Pátrání pokračuje... Ačkoliv se to nezdá, všechny věci jedou víceméně podle plánu. Drobečka jsem nakonec našel a řekl mi všechno co jsem potřeboval vědět, tedy skoro všechno, další věci se budu muset dozvídat postupně. Určitě to, ale bude stát zato.
Doufám, že mi Lothian v téhle cestě pomůže, protože bez jeho pomoci to nejspíš nebudu zvládat.
Věřit se dá v poslední době už jenom Fousáčovi a Opeřenci, ti jediní mi vlastně tedkon jsou schopný pozorumět a určitě se mi pokusí nějak pomoc... A že jejich pomoc bude opravdu vítaná.
Čas ukáže, jak se všechny věci, které už se dali pěkně do pohybu, vyvinou.

Re: Fallionovo zápisky.

Posted: 16:00 11. Oct 2009
by Czech_Luthor
Zápis třetí.

Thalijské datum 14.11.1505 2:00

A mám to, nejen, že mám mapy, ale získám ještě něco mnohem víc, to je naprosto úžasné, Drobeček mi hodně pomohl, jen co je pravda, ale spolupráce sním je dost o hubu, nesmí to nikdo vědět, jinak mě budou mít za zrádce a to je to poslední co opravdu potřebuju. Zbytek se bude muset řešit až zanedlouho, dokud se nesejdu s Ženuškou. Do té doby si od jakékoliv velké akce dávám oddych.

Re: Fallionovo zápisky.

Posted: 23:06 11. Oct 2009
by Czech_Luthor
Zápiš čtvrtý.

Thalijské datu 15.11.1505 15:00

Jde to všechno tak nějak moc rychle. Mapy předáný, vzkazy taky, už zbývá jen zařídit pár posledních maličkostí a muj plán bude hotový? Je to docela hloupost
vždyť to neni možné, aby se něco tak důležitého zvládlo tak trapně rychle.
Uvidíme, nějak se to musí zvládnou, musim to dokázat.