Page 1 of 2

Ocas

Posted: 19:22 11. Oct 2009
by Sielencer
Áhoj,
Karathský Krejčí je pěkný gauner.
Zatímco jsem čekal až mi přešije šaty, mi nepozorovaně narostl ocas. Problém je že ocas není součástí žádné zbroje, takže zustavá i když jsem nahý...
nevím jak se tam objevil jen si přeji aby stejně tak zmizel :)

Acc - Sielencer
postava:

Re: Ocas

Posted: 19:30 11. Oct 2009
by kucik
Coze? :lol:
A jak se to stalo? To nejak nechapu. Tam se s modelem postavy nic nedela.

Re: Ocas

Posted: 19:39 11. Oct 2009
by Tretas
Hehe tak to je fakt maras. :lol:

Já tu píšu protože když jsem si měnil vzhed, tak pořád se na mě cpal plášť který jsem někoikrát sundal.
Tedy...Přišel sem k němu, sundal plášť, nasadil oblečení na kterém jsem měnil vzhled no a při prvním pokusu o změnu mi naskočil na mě plášť, který jsem měl sundaný. A pořád se to opakovalo.

Re: Ocas

Posted: 19:42 11. Oct 2009
by kucik
A urcite jsi kliknul na presivani satu a ne na barveni plaste?

Re: Ocas

Posted: 19:53 11. Oct 2009
by Tretas
kucik wrote:A urcite jsi kliknul na presivani satu a ne na barveni plaste?
Stopro na přešívání. Jak budu mít čas, tak to ještě skusím.

Re: Ocas

Posted: 19:58 11. Oct 2009
by Sielencer
No právě, i tak jsem pak zkoušel měnit modem pánve i pasu, ale je to marné. Přímo z prde** mi trčí ocas :roll:

Re: Ocas

Posted: 06:19 12. Oct 2009
by Salyr
to s tim plastem potvrzuju taky se mi porad nasazoval ikdyz sem ho mel sundanej a bylo to u presivani

Re: Ocas

Posted: 08:58 12. Oct 2009
by kucik
Muzete mi nekdo popsat, jak vyvolat chybu?

Re: Ocas

Posted: 14:16 12. Oct 2009
by Tretas
kucik wrote:Muzete mi nekdo popsat, jak vyvolat chybu?
Myslíš tu s tím pláštěm?
Tu jsem jednoduše popsal nahoře:
Přišel sem k němu, sundal plášť, nasadil oblečení na kterém jsem měnil vzhled no a při prvním pokusu o změnu mi naskočil na mě plášť, který jsem měl sundaný. A pořád se to opakovalo.

Re: Ocas

Posted: 14:31 12. Oct 2009
by kucik
Zacal jsi rozhovor pred tim, nez jsi sundal plast, nebo potom?

Re: Ocas

Posted: 16:17 12. Oct 2009
by Salyr
plast sem sundal pred rozhovorem teda ja sem to tak aspon udelal.

Re: Ocas

Posted: 16:57 12. Oct 2009
by Tretas
Salyr wrote:plast sem sundal pred rozhovorem teda ja sem to tak aspon udelal.
Souhlas

Re: Ocas

Posted: 18:08 12. Oct 2009
by kucik
Nepodarilo se mi jakymkoliv nandavani a sundavanim plastu nasimulovat.

Re: Ocas

Posted: 18:13 12. Oct 2009
by Tretas
Tak nevím jestli to nemuže být druhem pláště. Přeci jen všechny nejsou ze stejného balíku...

Já mám plášť obrany, zakoupený u krejčího v Karathe.

Re: Ocas

Posted: 18:18 12. Oct 2009
by kucik
A to se ti stava pokazdy?