Page 1 of 1

časove xp

Posted: 02:41 12. Oct 2009
by G14
ehmm nevim zda to je chybka,pripojila jsem se po ressu ve 2:30 a casove xp u me postavy chodili po 9....
DM ve hre neni,zadna jina postava take ne..tudiz nemohu zjistit zda to je chyba ci ne...
radeji to nahlasim,nepomohl ani relog...
takze si delam carky casovych xp za dobu co ted budu hrat (cca pul hodiny)a zitra az tu bude DM,tak si necham odecist odpovidajici xp...chyby nezneuziju,pokud je to chybka..... :wink:
pokud jsem prehledla nejak zmenu navyseni xp pak se omlouvam za tento topic :P


:cry: tak a ozrali hospodsky v hostinci v Ivory mi ukopali psa,kdyz sem prosla okolo,jen tak..
to patri ted ke hre? :mrgreen:

Re: časove xp

Posted: 08:57 12. Oct 2009
by kucik
Hmm, chybka. Jsem vedel, ze si mam aktualizovat zdrojaky. Ale s psiskem to je nejaky divny.

Re: časove xp

Posted: 11:45 12. Oct 2009
by Lynx23
mám stejný problém - před chvilkou jsem se připojil a časové xp mi přibejvají po 8mi

Re: časove xp

Posted: 15:29 18. Oct 2009
by -RoF-
Mě se zase stává že se mi expy vypínají a to necraftím ani nebojuju.

Re: časove xp

Posted: 17:14 27. Oct 2009
by -RoF-
Chm já to vypínání časových expů nechápu, jaký to má smysl?
Nebojuju, necraftím a přesto se mi sem tam vypnou.
Jako co mám dělat, když třeba postava čeká na lod, pořád s ní chodit a nebo si má sama se sebou povídat, aby se jí nevyply?
Ale nedělá to jen u tohohle.

Re: časove xp

Posted: 17:30 27. Oct 2009
by kucik
To je prostě detekce, jestli u toho ten člověk vůbec sedí. Jinak si můžu ráno plácnout postavu do hry, nechat jí tam a večer mám o pár tisíc xp víc.

Re: časove xp

Posted: 17:40 27. Oct 2009
by -RoF-
kucik wrote:To je prostě detekce, jestli u toho ten člověk vůbec sedí. Jinak si můžu ráno plácnout postavu do hry, nechat jí tam a večer mám o pár tisíc xp víc.
Hmm to ano, ale problém je ten, že já čekám třeba na lod. Expy se mi vypnou, ale už se samy nezapnou a já pak pobíhám po městě a všimnu si toho po hodině.

Re: časove xp

Posted: 18:14 27. Oct 2009
by Tretas
Musíš použít nějaký předmět. Sníst jablko, popřípadě jen použít duši.

Re: časove xp

Posted: 18:35 27. Oct 2009
by Garett
Tretas wrote:Musíš použít nějaký předmět. Sníst jablko, popřípadě jen použít duši.
nebo treba neco rict namornikovi nebo aspon neco "vyhvezdickovat"

Re: časove xp

Posted: 18:37 27. Oct 2009
by kucik
-RoF- wrote: Hmm to ano, ale problém je ten, že já čekám třeba na lod. Expy se mi vypnou, ale už se samy nezapnou a já pak pobíhám po městě a všimnu si toho po hodině.
To chápu, taky se mi to často stává, ale nějak mi za to nestojí dělat nějaký pokročilejší rozpoznávání, co postava dělá a jestli se chová jako hráč, nebo jako nějakej automat.

Re: časove xp

Posted: 18:49 27. Oct 2009
by -RoF-
Aha....Fajn no, díky :wink:

Re: časove xp

Posted: 12:58 28. Oct 2009
by Krata
taky čekání na lod a běhání po městě neni žádná extra RP činost, kdysi časové ani nebyli, ted to z dobroty našeho srdce je, aby hráči byli odměnování i v nepřítomnosti DM ve hře a stejně si na to někdo stěžuje, že to je málo nebo že nejsou pořád... tak se vzpamatujte :)

Re: časove xp

Posted: 14:38 28. Oct 2009
by Pajule
to je pravda*kývne* časovky nebyli jaou řádku let ;) a taky to bez nich šlo