Page 1 of 1

LAG

Posted: 09:00 12. Oct 2009
by Lorelei
Touto cestou bych chtěl oznámit, že od včerejšího večera možná dnešního dne, ve hře během několika málo minut, je větší množství lagů, které jsou opravu i o život. Když hru dám na lištu a kouknu při tom na fóru a fórum ani nenajede. Nemůže být problém po nahrání posledních Haků?

Re: LAG

Posted: 09:04 12. Oct 2009
by kucik
Kdyz je problem i s pripojenim na forum, je to problem s nwnserverem? :idea:

Nejspis je chyba nekde na trase.

Re: LAG

Posted: 09:10 12. Oct 2009
by jachyra
Tak isto sa k tomuto pripájame aj viacerí .... včera mne + štyrom hráčom to rovnako nenormálne lagovalo .. každú chvíľku sa akoby zastavila na asi 30 sekúnd hra a potom zrazu zase pokračovala.

Re: LAG

Posted: 09:55 12. Oct 2009
by Alviara
Připojuji se k tomu. Hra se seká cca každých 5 minut na 20 sec a k tomu se ted nemohu připojit. Při načítání lokace karathské dílny, mi to spadlo a od té doby to pádá vždy, když s tou postavu loguji do téhle lokace.

Re: LAG

Posted: 10:01 12. Oct 2009
by logoogo
Alviara wrote:Připojuji se k tomu. Hra se seká cca každých 5 minut na 20 sec a k tomu se ted nemohu připojit. Při načítání lokace karathské dílny, mi to spadlo a od té doby to pádá vždy, když s tou postavu loguji do téhle lokace.
Taky mi to padne při načítaní lokace karathské dílny.

Re: LAG

Posted: 10:03 12. Oct 2009
by Lorelei
Také jsme zaseknut v načítaní v Karathské dílně. :O(

Re: LAG

Posted: 10:24 12. Oct 2009
by Cairon
Tak aby toho nebylo málo... já nemohu lognout s DM postavou ... zůstávám taky zaseknutý při načítání lokace , ale pro změnu jde o Krámek Dobrodruha.

Re: LAG

Posted: 10:26 12. Oct 2009
by G14
Ahoj
mam velkej problem dnes po resu mi padla hra pri nacitani dobrodruhova kramku a ted pokazde kdyz se chci lognout nacita se dobrodruh a hra padne nenacte se lokace a pokazde ve stejnou chvili pri nacitani......

Nevite nekdo co s tim?
acc g14
postava Isabell
jine postavy normalne lognu bez problemu,blbne to jen u tehle..... :cry: :cry: :cry:

edit:tak sme uz dva :?

Re: LAG

Posted: 10:31 12. Oct 2009
by kucik
Jo, dobrodruh je pokazenej. Vsimnul jsem si toho v noci. Resim to.

Re: LAG

Posted: 10:55 12. Oct 2009
by Manas
ahoj
mam ten samej problem akorat ze v doubkove v hospode u potuckovych taky seklej pri nacitani pokoju
acc M4n4s
postava Vorenus

Re: LAG

Posted: 11:50 12. Oct 2009
by ATom
G14 wrote:Ahoj
mam velkej problem dnes po resu mi padla hra pri nacitani dobrodruhova kramku a ted pokazde kdyz se chci lognout nacita se dobrodruh a hra padne nenacte se lokace a pokazde ve stejnou chvili pri nacitani......

Nevite nekdo co s tim?
acc g14
postava Isabell
jine postavy normalne lognu bez problemu,blbne to jen u tehle..... :cry: :cry: :cry:

edit:tak sme uz dva :?
Tento problém mám také u každé postavy kterou mám v nejakém interiéru at už u kožešníka v karathe tak v Kel a Hazru u učitele učedníku červeného draka.

acc:klodiator
postava: Kermánšáh Salíf

A ještě při načtení rozjíždecí lokace jsem měl ve výpisu ztratil jsi klíč od trezoru v dílně a od trezoru v bance.

Re: LAG

Posted: 12:04 12. Oct 2009
by Lynx23
Kdysi se mi stalo něco podobného. Tenkrát mi pomohlo snížit grafiku a efekty na minimum...

Re: LAG

Posted: 12:20 12. Oct 2009
by kucik
To jsem si zas tou upravou haku pekne zadelal. Nechapu ze kdyzuz nekdo dela modifikace, neohlida si zpetnou kompatibilitu. :roll:

Ted je otazka, kolika lokaci se to dotklo, ale bojim se, ze mnoha.

Re: LAG

Posted: 13:14 12. Oct 2009
by kucik

Re: LAG

Posted: 13:23 12. Oct 2009
by kucik
Kdo prisel chybou o klic od trezoru, nebo neceho jinyho, at poprosi DM o nahradu.