Page 1 of 1
Buglý barvíř v Karathře
Posted: 18:02 12. Oct 2009
by -RoF-
Ted někdo bugl barvíře v Karathře, když s ním chcu promluvit, tak mi odpoví
"Zrovna někoho obsluhuju, vydržte"
no nikdo tam v té lokaci není, takže asi chyba, bud někdo odlogl u úpravy šatů nebo nevím.
Re: Buglý barvíř v Karathře
Posted: 18:07 12. Oct 2009
by kucik
Pokud nekdo odlogne, tak to na nej ceka. Vic veci najednou neumi.
Re: Buglý barvíř v Karathře
Posted: 18:12 12. Oct 2009
by -RoF-
kucik wrote:Pokud nekdo odlogne, tak to na nej ceka. Vic veci najednou neumi.
Hmm to znamená že barvíř je do restartu nefunkční?
To teda dotyčnému děkuju
Re: Buglý barvíř v Karathře
Posted: 18:24 12. Oct 2009
by Tretas
kucik wrote:Njn, tak chudak krejci se zas nezadre. Mohl by se tam teoreticky dat interval, po kterym rozdelany saty zahodi, ale nevim jestli je to dobrej napad.
Pokud si tam da nekdo brneni za statisice, tak by to nastvalo.
Myslím že zbytečná práce. Přeci jen ženské nemusí to fintění přenášet i na Thalii

Holt to vydrží.
Re: Buglý barvíř v Karathře
Posted: 18:40 12. Oct 2009
by kucik
Posledni odtamtud odlognu "Don Carravagi". Tak ho muzete presvedcit, at si vyzvedne saty

Re: Buglý barvíř v Karathře
Posted: 18:52 12. Oct 2009
by Tretas
Krata wrote:předem varuju že zabití bez RP se nesmí

hmhm ono jak se říká RP se dá okecat všechno
Jasný už držím hubu, žádný spam, žádný spam.

Re: Buglý barvíř v Karathře
Posted: 19:30 12. Oct 2009
by -RoF-
Hmm no nefunguje to pajulko.
Jinak s tím spamem no pěkné, radši už bugy psát nebudu.
Re: Buglý barvíř v Karathře
Posted: 14:48 04. Feb 2010
by Radim
Mám problémek s tím šejdířem.Už se mi podruhý stalo,že i když zaplatím a vylezu ven tak přijdu o předělaný hadry a DM pořád otravovat nechci.
Re: Buglý barvíř v Karathře
Posted: 16:22 04. Feb 2010
by Xantipa
kucik wrote:Pokud nekdo odlogne, tak to na nej ceka. Vic veci najednou neumi.
a nemohl by tam mit ten pan barvir nejakou hezkou asistentku/zenusku/syna/dcerku, co by to zvladli taky?

Prece jenom za ty leta by se mohl trochu vypracovat, ne?

Zejmena kdyz rozumi mode, to by ho uz davno nejaka klofla...

Re: Buglý barvíř v Karathře
Posted: 18:56 04. Feb 2010
by LDamian
Xantipa wrote:kucik wrote:Pokud nekdo odlogne, tak to na nej ceka. Vic veci najednou neumi.
a nemohl by tam mit ten pan barvir nejakou hezkou asistentku/zenusku/syna/dcerku, co by to zvladli taky?

Prece jenom za ty leta by se mohl trochu vypracovat, ne?

Zejmena kdyz rozumi mode, to by ho uz davno nejaka klofla...

Pripadne nejakeho hezkeho asistenta...
