Page 1 of 1
Sherdonsky hajek
Posted: 21:40 22. Jun 2007
by Pajule
v hajku jsem casto a tedka sjem to tam prochazela a videla pulorka.nerikam ze i orci nemuzou byt druidi ci trpaslici(ty tam jsou taky),ale jet o krapanek divny

Posted: 00:39 23. Jun 2007
by pepa48
a v cem divny?
Posted: 06:19 23. Jun 2007
by 566344
pepa48 wrote:a v cem divny?
Protoze jak jsou mali, tak nevidi pres vysokou travu. Tim pak nemaji dostatecny prehled o svete, kterazto vlastnost jest pro povolani druidske nutnou podminkou.

Posted: 10:08 23. Jun 2007
by Rejty
Lol! A co je na tom divnyho?
Posted: 18:20 23. Jun 2007
by Pajule
*urazene na ne plazi jazyk a xichti se*ze by orci nejak meli radi prirodu a elfy ?to samy trpaslici..ja nerikam ze by se meli nesnaset,ale je to divny,aspon me to pripada Gem ne ale me jo

Posted: 18:57 23. Jun 2007
by Daanri
Heh co mne vsetko pride divne

ked mozu po svete behat male dievcatka s katanami

tak mozu byt aj trpaslici ktory maju uchylku v prirode a tak isto orkovia, ktorym sa pacia zvieratka (naky prirodny samani).
Posted: 19:23 23. Jun 2007
by 566344
Daanri wrote:Heh co mne vsetko pride divne

ked mozu po svete behat male dievcatka s katanami

tak mozu byt aj trpaslici ktory maju uchylku v prirode a tak isto orkovia, ktorym sa pacia zvieratka (naky prirodny samani).
Nevyhrazuj si uchylky jen pro trpasliky. Mysli i na ostatni. Trebas nektere zlodejske charaktery *kouka mimo jine i smerem k photterovym zvrhlicim, a pak zabodne pohled na svuj vlastni charakter*

Posted: 19:31 23. Jun 2007
by Daanri
Nevyhrazuju

to bych si nedovolil...viem ze zvrhlikov je v hre az az...ale bavime sa tu konkretne o trposoch a orkov ktory maju radi prirodu
Posted: 15:27 24. Jun 2007
by Michal
Jo, zvrhlíků je ve hře až dost *uslintne*