Page 1 of 1

ress

Posted: 20:45 16. Oct 2009
by venomeq
Chci se optat proc se za ress od hrace co hraje kneze berou expy?
Kdyz mne zvedne pomoci lekany nic mi to nevem,kdyz mne resne knez npc moc toho nestratim a penez to taky nic moc nestoji,ress u demona je drahej a rekl bych primerenej ale ress od hrace co hraje kneze mi pride ze je k nicemu....to kouzlo trosku ztraci smysl...

Re: ress

Posted: 23:00 16. Oct 2009
by Sveneld
po wipu byl clovek rad i za to ze ho bard zvedl svitkem raise dead co si dotycnej zvednutej zaplatil...