Málo času:(
Posted: 17:52 17. Oct 2009
Lidi omlouvám se, ale bohužel teď na Thalii nemám vůbec čas
Doufám že se to brzy zlepší (což není moc pravděpodobné). Než tohle nějak vyřeším budu ve hře asi hodně minimálně. Pokud by někdo něco potřeboval IC ať po Ancym nebo Dorenovi hoďte mi to do PM snad se nějaký termín najde. Všichni se mějte a snad brzo ve hře naviděnou.