Page 1 of 1

Málo času:(

Posted: 17:52 17. Oct 2009
by Grunt
Lidi omlouvám se, ale bohužel teď na Thalii nemám vůbec čas :( Doufám že se to brzy zlepší (což není moc pravděpodobné). Než tohle nějak vyřeším budu ve hře asi hodně minimálně. Pokud by někdo něco potřeboval IC ať po Ancym nebo Dorenovi hoďte mi to do PM snad se nějaký termín najde. Všichni se mějte a snad brzo ve hře naviděnou.

Re: Málo času:(

Posted: 12:17 19. Oct 2009
by G14
Joo to jsme dva....nekolik dni mozna tydnu nemam a nebudu mit casek :(
Vim ze dost hracu na me lpi,ale neda se nicehoz delat..........
Posilejte pm pokusim se v brzke dobe odpovedet...
Takze se omlouvam,ze tu ted chvili nebudu,snad to beze me zvladnete :mrgreen:
Hned jak to pujde,ukazu se ve hre..
ps pro nase lidicky- M4n4s nam omarodil,takze jeho navstevnost taky klesla,ale kdyz se mu udela lepe taky se ukaze :wink:
tak zatim nedelejte prusvihy a bavte se :twisted:
TO Grunt:No doufam ze se ti to vyresi alespon stejne rychle jako me,nebot by se nam styskalo :P
pro vsechny ostatni-Nemyslete si,ze Isabell sla na odpocinek :twisted:

Re: Málo času:(

Posted: 18:50 19. Oct 2009
by Grunt
To pochybuju :( tento rok dělám bakalářku a dávaji nám to pěkně sežrat :(

Re: Málo času:(

Posted: 04:50 20. Oct 2009
by sendys
Grunt wrote:To pochybuju :( tento rok dělám bakalářku a dávaji nám to pěkně sežrat :(
tak hodne stesti a hlavn klid :)