Přehrávač+okna na liště
Posted: 18:55 17. Oct 2009
Zdar šeci, potřebuju poradit.
Na novém notebooku s WIN vista když spustím film, tak se mi nezobrazí obraz, ale jenom zvuk. Je to tak ve všech přehrávačích. Windows media player ukazuje černo, cyber link zeleno. Teda zobrazuje se tam jen to co se zobrazuje při přehrávání hudby. (win.media player to nazývá baterie) Neznáte na to nějaký fiš?
Dále okna na panelu nástrojů (listě) se mi zobrazují vpravo, no tak nějak nastavit aby se zobrazovaly vlevo, jako obvykle.
Na novém notebooku s WIN vista když spustím film, tak se mi nezobrazí obraz, ale jenom zvuk. Je to tak ve všech přehrávačích. Windows media player ukazuje černo, cyber link zeleno. Teda zobrazuje se tam jen to co se zobrazuje při přehrávání hudby. (win.media player to nazývá baterie) Neznáte na to nějaký fiš?
Dále okna na panelu nástrojů (listě) se mi zobrazují vpravo, no tak nějak nastavit aby se zobrazovaly vlevo, jako obvykle.