Ořechovec x Mandle
Posted: 13:02 18. Oct 2009
Když sem sbíral s Arii mandle z mandlovníku, tak sem je neviděl v invu, pak jsem zjistil že to co sbírá je to samé jak ořechovec a ne mandle.
Má to tak být a nebo to je chybka?
Má to tak být a nebo to je chybka?