Page 1 of 1

Ořechovec x Mandle

Posted: 13:02 18. Oct 2009
by -RoF-
Když sem sbíral s Arii mandle z mandlovníku, tak sem je neviděl v invu, pak jsem zjistil že to co sbírá je to samé jak ořechovec a ne mandle.
Má to tak být a nebo to je chybka?

Re: Ořechovec x Mandle

Posted: 19:55 18. Oct 2009
by kucik
Tam je prevdepodobne chyba, ze maji stejny tag i vzhled, takze se stacknou. Kouknu se na to.