Page 1 of 1
Příšery a rybaření.
Posted: 18:58 18. Oct 2009
by Modrovousice
Tak se mi stala taková veselá příhoda. Není to spíše bug jako spíš nelogičnost. Rybařím si takhle a vyruším příšeru (rybařím v západní části Ivory). A z vody na mě vyskočil smrdutý brouk

. Nevím zda to je náhodně ale pobavilo mě to.
A jako dodatek. Nevidím důvod proč by nešlo rybařit v moři. Abych se při vyšším skillu mohla chlubit uloveným žralokem

.
Re: Příšery a rybaření.
Posted: 19:13 18. Oct 2009
by Modrovousice
Pardon, je tam napsáno "Vyrušil jsi vodního brouka". Tak to smysl dává. Blbě koukám, ale to rybaření v moři by se mohlo vymyslet

.
Re: Příšery a rybaření.
Posted: 19:58 18. Oct 2009
by kucik
Rybareni v mori by mohlo byt. Nekdo mi to uz psal. Mozna dokonce ty

.
Ale asi to potrva vzhledem k predelavkam lokaci.
Re: Příšery a rybaření.
Posted: 20:26 18. Oct 2009
by monstera
Nic proti příšerám, ale za příšerné považuji, že obrázek typického pstruha duhového je nazýván okounkem !!!
Re: Příšery a rybaření.
Posted: 20:44 18. Oct 2009
by Modrovousice
To je detail. To je jako že žláza páchnoucího brouka a ghůlí játra vypadají jako lidské srdce.
Re: Příšery a rybaření.
Posted: 21:53 18. Oct 2009
by Sobik
Spíš je pěkné, že lze chytit kapříka potočního ve studni.

Re: Příšery a rybaření.
Posted: 22:01 18. Oct 2009
by Modrovousice
Rybaření je tu hold jen pro hard core fandy

ono tu rybku chytit dá docela zabrat a moc se tím vydělat nedá pokud vím. A tak tyhle milé nedostatky poslouží spíše k úsměvu než k hnaní našich skvělých WB do práce na opravy

.