Page 1 of 1

Srdce náčelníka ohnivců

Posted: 11:24 19. Oct 2009
by Necrooo
Dobrý den, chci se zeptat. Měl jsem toto srdce a jeho hodnota byla vcelku vysoka, ale neprodal jsem ho, nechal si ho na pozdeji az nebudu mit penize. Prodal jsem ho dnes a ten cápek mi dal za nej jen 1/4 toho co by mi dal v tu dobu (nekolik dni zpatky - cca tyden real) kdy jsem to srdce ziskal.

A proto se ptam, trofeje ponechane ladem v inventari ztraceji na sve hodnote?

Re: Srdce náčelníka ohnivců

Posted: 12:18 19. Oct 2009
by kucik
Ne neztrácejí.

Re: Srdce náčelníka ohnivců

Posted: 12:57 19. Oct 2009
by Necrooo
Tedy nechapu proc predtim mela hodnotu 26k (nebo 22k, ale přes dvacet to bylo, to vím jiste) a ted mi za ni bylo dáno jen 6,8k

Re: Srdce náčelníka ohnivců

Posted: 13:46 19. Oct 2009
by Hacanus
Srdce nacelnika ohnivcu nikdy nestalo 22k dyt je to lowlvl dungeon :twisted: :twisted: vzdy ho vykupovali za 6k

Re: Srdce náčelníka ohnivců

Posted: 13:59 19. Oct 2009
by Necrooo
Dost divny, jsem si fakt dost jist ze mi nabizeli pres 20k za nej.

Re: Srdce náčelníka ohnivců

Posted: 14:00 19. Oct 2009
by jachyra
Určite nie, toľko sa ponúka len za bytosti, ktoré i bojovník na 20 lvl občas zťažka porazí ;)

Re: Srdce náčelníka ohnivců

Posted: 14:04 19. Oct 2009
by Tretas
Je možné že jsi ho nabízel prvně lovci trofejí (v Karathské radnici, Alwariel královský palác, Kel-a-Hazr věž) a ten dává čtyřnásobek ceny.

Re: Srdce náčelníka ohnivců

Posted: 21:11 19. Oct 2009
by Hacanus
Tretas wrote:Je možné že jsi ho nabízel prvně lovci trofejí (v Karathské radnici, Alwariel královský palác, Kel-a-Hazr věž) a ten dává čtyřnásobek ceny.

Jop tehdy by to sedelo :D

Re: Srdce náčelníka ohnivců

Posted: 21:29 20. Oct 2009
by Sobik
Dnes jsem ho prodával a cena v Karatě byla 6800 zlatých.

Re: Srdce náčelníka ohnivců

Posted: 10:46 21. Oct 2009
by Necrooo
Tak se tedy omlouvam, musel jsem ho nejdrive zkouset strelit tomu lovcovi asi.

Re: Srdce náčelníka ohnivců

Posted: 19:09 21. Oct 2009
by DenGrasse
Pokud jo, tak si ho odkládat nebyl dobrej nápad..kdo ví kdy se zase bude lovit... :mrgreen: