Page 1 of 2

Obchodníci poznají zloděje už na dálku.

Posted: 21:05 19. Oct 2009
by Danseur
Tak jsem chtěl prodat nějaké kůže, ale kožešník na mně hned z vostra "Odejděte, takové jako jste vy tady nechceme !"
No co, asi měl šptnou náladu, nebo si mě s někým spletl. Šel jsem tedy ke zlatníkovi a ten už z dálky hlaholí "Odejděte prosím, zloděje tu nestrpíme !"
Možná se vám to bude zdát divné, ale nic jsem neukradl (rozhodně ne ten den a určitě ne v obchodě). Tohle se mi stalo už druhý den po sobě.
Mám podezření jestli se nejedná o nějakou kolizi systému prodeje, protože jsem předtím prodával pasti Roidovi (které často bývají shledány obchodníky jako kradené zboží).

Re: Obchodníci poznají zloděje už na dálku.

Posted: 22:21 19. Oct 2009
by kucik
Tohle se spousti, pokud se pokusis nekde opakovane krast. Po mesici ti zase obchodnici neco prodaj ;)

Re: Obchodníci poznají zloděje už na dálku.

Posted: 22:38 19. Oct 2009
by Danseur
kucik wrote:Tohle se spousti, pokud se pokusis nekde opakovane krast. Po mesici ti zase obchodnici neco prodaj ;)
No jo, jenze ja fakt nikde nekradl :(
Jedina kradez co ma postava zazila byla RP kradez kone za DM asistence a pak okradeni mrtve postavy.

Re: Obchodníci poznají zloděje už na dálku.

Posted: 22:43 19. Oct 2009
by kucik
Mno proste jsi musel nekolikrat odejit z obchodu s nezaplacenejma vecma.

Re: Obchodníci poznají zloděje už na dálku.

Posted: 22:50 19. Oct 2009
by Danseur
kucik wrote:Mno proste jsi musel nekolikrat odejit z obchodu s nezaplacenejma vecma.
Ja prostě říkám, že tam je chyba. Nikde jsem si nic nezkoušel, tohle se začlo dít po tom co jsem vyšel od Roida. Předtím to šlo. Ještě mně napadá, včera jsem byl u barvíře a jednou jsem odešel a zapomněl jsem u něj šaty. Pak jsem se vrátil do obchodu a nechal si vrátit šaty.
Znovu opakuji, že jsem v posledí době v žádném obchodě věci nezkoušel a nemohl tedy s nimi ani odejít. Vyhodí mne zlatník a kožešník, ale např. hudební nástroje jsou bez problémů.

Re: Obchodníci poznají zloděje už na dálku.

Posted: 23:05 19. Oct 2009
by kucik
Danseur wrote: Ještě mně napadá, včera jsem byl u barvíře a jednou jsem odešel a zapomněl jsem u něj šaty.
No vidis, tak to bylo zrejme podruhy a obchodnici na tebe od te doby zanevreli ;)

Re: Obchodníci poznají zloděje už na dálku.

Posted: 23:29 19. Oct 2009
by Danseur
Aha takže, to že jsem odešel bez vlastních šatů (co jsem si nechával upravit) od barvíře je krádež a nemůžu teď měsíc používat obchody ?

Re: Obchodníci poznají zloděje už na dálku.

Posted: 00:16 20. Oct 2009
by kucik
Spis jde o to, ze ses pokusil odejit s nezaplacenyma obarvenyma satama.
Ano, proto. A protoze to nebylo jen jednou ;)

Re: Obchodníci poznají zloděje už na dálku.

Posted: 00:27 20. Oct 2009
by Cairon
A navíc si ještě stále neukrad ty dva bělouše co si sliboval handlýři ! Takže si neseriózní i pro "šedé" kupce ! :twisted: No a tím je to jasné ...budeš si muset koupit falšinet ( v hudebninách tě obchodovat nechají ) a měsíc si získávat obživu jinak než obchodem...

Re: Obchodníci poznají zloděje už na dálku.

Posted: 07:14 20. Oct 2009
by Theogil I
Muhehe .... pamatuji si jak Boindilek musel žebrat o pívo, to je tak když si chce někdo něco vypůjčit a pak vrátit třeba jako já u strýca Theogila .... aspoň byla švanda.

Re: Obchodníci poznají zloděje už na dálku.

Posted: 18:11 17. Nov 2009
by Tretas
Sákryš mám podobný problém.
Jednou jsem odešel od barvíře bez placení. (zapoměl jsem)
Podruhé jsem s šatama odešel moc daleko od skříne.

No a potřetí nic nebylo a přitom mě obchodníci vyhazujou už z dálky.
Nešlo by mi to nějak vrátit do normálu? Ono docela mě to štve.

Re: Obchodníci poznají zloděje už na dálku.

Posted: 22:46 17. Nov 2009
by Freddy
Mám ten samý problém po vzdálení se od skřínky s lektvary nesprávným směrem v Magické věži v Ivory.

Re: Obchodníci poznají zloděje už na dálku.

Posted: 01:48 18. Nov 2009
by Sveneld
tak nějaká pokuta karathskymu svazu obchodnimu to zpravi ne ? emoce pryc kdyz jde o obchod :p !

Re: Obchodníci poznají zloděje už na dálku.

Posted: 10:31 18. Nov 2009
by Cairon
Tak jelikož mám pod dohledem podsvětí a loupeže ... možná Vám s tím budu moci nějak pomoci. Pár úplatků těm důležitým lidem a obchodníci se na Vás zase začnou usmívat.. :twisted:

Re: Obchodníci poznají zloděje už na dálku.

Posted: 16:54 19. Nov 2009
by -RoF-
No mám ted ten samý problém, že se mnou obchodníci nechcou mluvit. Přitom sem se krást nikdy nepokoušel....jen mi padl net u barvíře (tam sem upravoval šaty), za což já ani postava nemůžu.
Půjde to nějak opravit?

Dík za reakci.